ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
overvision4
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί 18 Ιαν 2011, 00:02
Been thanked: 5 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από overvision4 » Πέμ 25 Μάιος 2017, 00:54

tnt10 έγραψε: Πέμ 25 Μάιος 2017, 00:48
overvision4 έγραψε: Τετ 24 Μάιος 2017, 23:44
s3aris έγραψε: Τετ 24 Μάιος 2017, 22:44 Κανε καμια μπουκα σε σπιτι με λιτες να ψυρισεις κανα πανο απ τις γριες και ασε εμας πουστοφαρα γαμω τη ρατσα σας σιχαματα
Αυτα σε ειπαν οι φιλες σου? Γρηγορα ξεχνατε , τωρα ολα βγαινουν στη φορα
Για πες εσύ ρε φωστήρα την εκδοχή σου.. Μέρες περιμένουμε να την ακούσουμε
:ti leei ο σαββιδης τα ψηρισε μαλλον , βγαλε ανακοινωση

Άβαταρ μέλους
overvision4
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί 18 Ιαν 2011, 00:02
Been thanked: 5 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από overvision4 » Πέμ 25 Μάιος 2017, 00:57

Παιζει και σερβοι :xa

Άβαταρ μέλους
tnt10
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ 2011, 13:58
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από tnt10 » Πέμ 25 Μάιος 2017, 01:04

overvision4 έγραψε: Πέμ 25 Μάιος 2017, 00:54
tnt10 έγραψε: Πέμ 25 Μάιος 2017, 00:48
overvision4 έγραψε: Τετ 24 Μάιος 2017, 23:44
s3aris έγραψε: Τετ 24 Μάιος 2017, 22:44 Κανε καμια μπουκα σε σπιτι με λιτες να ψυρισεις κανα πανο απ τις γριες και ασε εμας πουστοφαρα γαμω τη ρατσα σας σιχαματα
Αυτα σε ειπαν οι φιλες σου? Γρηγορα ξεχνατε , τωρα ολα βγαινουν στη φορα
Για πες εσύ ρε φωστήρα την εκδοχή σου.. Μέρες περιμένουμε να την ακούσουμε
:ti leei ο σαββιδης τα ψηρισε μαλλον , βγαλε ανακοινωση
Ποτέ σου δεν φόρεσες παντελόνια, δεν περίμενα διαφορετική απάντηση :acab

paranoia
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Τετ 19 Δεκ 2012, 22:34
Has thanked: 9 times
Been thanked: 10 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από paranoia » Πέμ 25 Μάιος 2017, 02:07

overvision4 έγραψε: Πέμ 25 Μάιος 2017, 00:43 Δεν γιναν φιλοι τωρα , χρονια ειναι ... Πειτε μου εσεις αντικειμενικα πως γινεται να παιζετε στο παλε και οι αλλοι καυτατζογλειο ιδια ωρα και να μην γινεται το παραμικρο , ενω το ξερετε πολυ καλα τι θα γινοταν αμα επαιζε ο ΠΑΟΚ ειτε με την μια ειτε με την αλλη... Χρονια κραταει αυτη η ατυπη φιλια , απλα τωρα ειπαν να το επισημοποιησουν κιολας , ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ :kahmeno
Ενώ καυτατζογλειο με τούμπα είναι μίλια απόσταση. Απορώ αν τα πιστεύεις αυτά που λες
ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΙΑ...

Άβαταρ μέλους
B&W4
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: Κυρ 13 Νοέμ 2011, 14:48
Has thanked: 13 times
Been thanked: 53 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από B&W4 » Πέμ 25 Μάιος 2017, 02:57

Ποτε έγιναν τελευταια φορά αυτοί?
έλα παράνοια εσύ μπουλευε.θα μας πεις πρωτα τι εννοεί ο Τράκης με ορφανα του πατερα σουβλατζηδες και οπαδό παράγοντες και μετα ανοίγουμε κουβεντα
Και πριν ανοιξουμε κουβέντα θα παραδεχτεις για τα ΜΜΕ σκουζου και τα τσατσιλικια σε μαρινακη..άντε γαύροι με πολιτικά

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Πέμ 25 Μάιος 2017, 19:27

Προσωπικά με την ανακοίνωση του Συνδέσμου διαφωνώ...
Και γιατί δεν είχε δουλειά να βγάλει ανακοίνωση και για κάποια απ' αυτά που γράφονται...
Καταρχήν δεν αισθάνομαι καμία αλληλεγγύη για τον Ηρακλή, όπως και για καμιά ομάδα..
Έχει κάνει καργιολίκια κι ο Ηρακλής όπου βρήκε την ευκαιρία του, πανηγυρίζουν ακόμα τα 6 γκολ στην Ευκαρπία, ήρθαν να μου πούνε GAME OVER όταν εγώ έκλαιγα, το κολάρο του πουτάνας γιου του αρχηγού τους.. Αυτά μπόρεσαν, αυτά έκαναν, δεν ξέρω τι θα έκαναν αν ήταν πιο ισχυροί..
Δεν τον αισθάνομαι καθόλου συμπαθή, πόσο μάλλον φιλικό σωματείο και οπαδούς, δε βλέπω γιατί να τους διαχωρίσω από τους άλλους...
"Ποιοτικό" ή μη σε κάνουν οι συνθήκες, δεν ξέρω τι θα γινόταν κάτω από άλλες συνθήκες..
Δεν αισθάνομαι ότι έχουμε κοινό εχθρό, ή αν έχουμε, δε θεωρώ ότι θα τον αντιμετωπίσουμε μαζί, δε θέλω τέτοιες συμμαχίες με κανέναν..
Δεν είμαι αυτός που θα κρίνει την ουσία της απόφασης, το αν είναι ηθικό ή νομικά ισχυρό το να πέσει ο Ηρακλής, δε με αφορά, τα έχω περάσει και κανένας -οργανωμένα- δεν ήταν εκεί, και καλώς δεν ήταν...
Το αν ο Λεβαδειακός είναι από τα πιο σιχαμένα σωματεία στην Ελλάδα, νομίζω ότι δε συζητιέται...
Το γιατί ο πάοκ, μιας και γι αυτόν γίνεται η κουβέντα και όχι για τους κάτω, επέλεξε να πέσει ο ηρακλής και να μείνει ο Κομπότης είναι ένα ερώτημα..
Αλλά μεταξύ σας όλοι ξέρετε ότι αυτό ήταν το λογικό, αυτό θα έκανε ο καθένας...
Προσοχή, ξαναλέω, δεν ξέρω από νόμους, αλλά για ότι κρίνεται με ψηφοφορίες προφανώς δεν υπάρχει νόμος να το υπαγορέψει απόλυτα..
Το γιατί ο ρώσος επέλεξε να ρίξει τον ηρακλή, νομίζω ότι το καταλαβαίνουμε, αν όχι με σιγουριά, νομίζω ότι υποθέτουμε τους λόγους..
Είναι γιατί του βρίσανε τη μάνα;
Είναι γιατί έτσι θεωρεί πως θα ικανοποιήσει περισσότερους απ΄τους δικούς του απ' ότι αν έριχνε το λεβαδειακό;
Θεωρεί ότι κερδίζει φιλάθλους που δε θα γίνουν ηρακλής αλλά πάοκ;
Σκέφτεται ότι στη λιβαδειά κερδίζει πιο εύκολα απ ότι στο καυτατζόγλειο;
Εγώ πιστεύω λίγο απ' όλα..
Οπότε λίγο άσκοπο να το συζητάμε..
Ούτε αυτή η ψήφος τον κάνει ρουφιάνο, αν ήταν έτσι όλες οι ομάδες θα ήταν ομάδες ρουφιάνων γιατί ακριβώς το ίδιο θα έκαναν..
Το αν είναι ρουφιάνοι και σε τι βαθμό έχει κριθεί και συνεχίζει να κρίνεται εδώ και δεκαετίες σε άλλες περιπτώσεις, δεν περιμέναμε το 2017..

Και μια που ξεκίνησα να γράφω όλες αυτές τις μαλακίες, μου έχει κάνει τεράστια εντύπωση που δεν έχει σχολιαστεί καθόλου αυτό το κίνημα των συνδέσμων του πάοκ εναντίον του Κούλη και, ουσιαστικά, υπέρ του σύριζα...
Ρε μαλάκες, έχετε καταλάβει τι γίνεται ακριβώς; Έχετε καταλάβει ότι πρακτικά λειτουργείτε σαν στρατός του Ιβάν και κατ΄επέκταση του Τσίπρα;
Ότι ουσιαστικά ο πόλεμος είναι ανάμεσα στον Τσίπρα, που και ο τελευταίος βλέπει τα πεπραγμένα του, και τον κούλη, που κι αυτός βέβαια δεν είναι άτεγκτος...;
Ειδικά όταν, η κόντρα του σαββίδη με τον κούλη δεν εμπλέκει πουθενά τον πάοκ, αλλά μόνο τις υπόλοιπες επιχειρήσεις του και γενικά το παιχνίδι εξουσίας το οποίο παίζει...
Κι αν το βλέπετε και σας εκφράζει, δε μου πέφτει λόγος, δικαίωμά σας..
Απλά μου κάνει εντύπωση που αναλύεται τόσο πολύ η ψήφος για τον ηρακλή, που δεν εξέπληξε και κανέναν, αλλά καθόλου αυτή η εκστρατεία των συνδέσμων -κάποιων, δεν ξέρω- ουσιαστικά υπέρ του Τσίπρα...

Άβαταρ μέλους
B&W4
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: Κυρ 13 Νοέμ 2011, 14:48
Has thanked: 13 times
Been thanked: 53 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από B&W4 » Πέμ 25 Μάιος 2017, 20:00

βγαζει κομπλα το ρωσακι με σας starks?νομιζω μονος λογος το πανο ειναι και κανενας αλλος κατα την γνωμη μου
αν ο πολεμος ηταν μονο μεταξυ μητσοτακη-σαββιδη (που αυριο μεθαυριο μπορει να τα βρουνε κιολας) δεν νομιζω να πηγαινε κανενας στον κουλη.κι αυτος και το περιβαλλον του αναφερθηκαν στον ΠΑΟΚ με τουιτερ και διαρροες,ψαξε και βρες

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Πέμ 25 Μάιος 2017, 20:41

Ο μικρός όχι, δε γράφει στο Ίνσταγραμ τουλάχιστον για μας...
Αν κάτι κάνει ο μπαμπάς του παρασκηνιακά, όλο και κάτι θα κάνει, γιατί να μη θέλει τον Άρη διαλυμένο, κι εφόσον ο Άρης μαλακίζεται ακόμα πιο εύκολο...
Το παιχνίδι με τον κούλη το ξεκίνησε ο ρώσσος, που παίζει ανοιχτά πλέον, ηλιθιωδώς για μένα, το παιχνίδι του Τσίπρα..
Κανονική διαπλοκούλα, και με τις τηλεοπτικές άδειες, και με τα χρέη της Σεκάπ, και μετά με τις δηλώσεις του Σαββίδη ότι θέλει να πάρει το Μέγκα για να στηρίξει Κούλη κι επειδή ο Τσίπρας του θυμίζει τον Πούτιν..
Αυτό προφανώς το είπε γι αυτούς που θεωρούν παράδειγμα προς μίμηση τον Πούτιν, αλλά δε θα το αναλύσω...
Το παιχνίδι είναι ανοιχτό, ο Ρώσος στηρίζει ανοιχτά Τσίπρα και επιτίθεται επίσης ανοιχτά στον Κούλη, κι εσείς τι κάνετε;
Ουσιαστικά παίρνετε θέση σ' αυτή τη μαλακία, ενάντια στον Κούλη, άρα ουσιαστικά υπέρ του Τσίπρα..
Ούτε αδίκησε πουθενά τον πάοκ ο Κούλης, ούτε του επιτέθηκε, στις επιθέσεις του Ιβάν απάντησε..
Αν γενικά έχετε αποφασίσει να στηρίξετε Τσίπρα επειδή το λέει, ή επειδή συμφέρει επιχειρηματικά τον Ιβάν, και πάλι δε μου πέφτει λόγος, αλλά νομίζω ότι θα ήταν πιο άξιο ανάλυσης από το αν ψήφισε ο πάοκ να πέσει ο ηρακλής, που στην τελική και χωρίς την ψήφο του πάοκ πάλι θα έπεφτε νομίζω...

Άβαταρ μέλους
respect1926
Δημοσιεύσεις: 2727
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 15:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 4 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από respect1926 » Πέμ 25 Μάιος 2017, 21:23

tnt μαλλον εισαι απο τα χαζα παιδακια που γραφουν τη μαλακια τους στις γνωστες σελιδες του φβ
ο αλλος ο σκωληξ ειναι απο τα πιο χαζα παιδακια που το χαφτουν κιολας, και απο τα γρηγορα, πουπρολαβαινουν και διαβαζουν αυτα τα σχολια στη λιγη ωρα που μενουν ανεβασμενα (οι σοβαροι δικοι σας γριες δε μιλανε κ δε θελουν σχολια στο ιντερνετ γι αυτο το θεμα απο καμια πλευρα, ξυπνατε και σοβαρευτειτε)
ΤΖΙΜΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Πέμ 25 Μάιος 2017, 21:33

Έχουμε τα προβλήματα μας, έχουμε και το Συριζαίο με φιλοΠουτινικά αισθήματα, το ρησπέκτ να μας λέει σκώληξ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες