ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Ήρθαμε για να μείνουμε
Άβαταρ μέλους
Toufas
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 23:46
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από Toufas » Σάβ 20 Δεκ 2014, 01:29

no passaran έγραψε:
Toufas έγραψε:
no passaran έγραψε:
virgilio10 έγραψε:re no pas se anagkazei kaneis na mpaineis stin teliki an aidiazeis :ti leei ? kai opoios zita na kleisei....kai gw exw kapoia topic poy den mpainw kan , den zitaw na kleisoyn
φιλαρακι δεν εχεις αδικο αλλα απο τη στιγμη που γραφονται αηδιες και απο τις 2 μεριες οπως καταρες η αναφορες με σιχαμενο τροπο σε συγγενικα προσωπα (π.χ ο παππους σου ειναι πανω στον πουτσο μου)!!!! ακου ρε μαλακα αρρωστια οι ανθρωποι..... ας κλεισει το μπουρδελο και ας παραμεινει αμιγως οπαδικο. αυτο ειναι το σκεπτικο το δικο μου φιλε μου ;-)
με αυτα και με αυτα γινατε τουρκις μονγκολς!
ρε φαπα να το πεις σε καναν αλλονα να πω ενταξει αλλα σε μενα? τεσπα δεν με ξερεις και απο χθες αλλα που εχω αδικο ρε μαν?
οπως αηδιες εγραφε ο ντεκοις η ο νορθ (τον ρεμπελ επιμενω να μην τον βαζω στην ιδια κατηγορια) το ιδιο αηδιαστικο ειναι να λεγεται αυτο που ειπωθκε για καποιον παππου! το εγραψα και πριν καπου φιλαρακι...ο μαχητικος αντιφασισμος δεν γινεται στα πληχτρα αλλα οξω και με παιρνει και εμενα η μπαλα σε αυτο πρωτον πρωτον
δεν βαζω στην ιδια μοιρα τον ντεκοι τον νορθ τον ερυθρο και τα λοιπα λαχανα με τους αλλους.και επισης δεν σεβομαι ουτε την μνημη ουτε τα κοκκαλα κανενος γερμανοτσολια παππου.ο μαχητικος αντιφασισμος δεν γινεται στα πληκτρα εννοειται,γι αυτο και κανεις δεν τον κανει εδω μεσα,απλα συζηταει,τσακωνεται,βριζει,οπως γινεται και στις πατιναδες για τα οπαδικα.σο σιμπλ μαι φρεντ πασαρανογλου

και σταματα πια με τον ρεμπελ,το εμπεδωσαμε οτι τον αγαπας και οτι δεν τον βαζεις στο ιδιο τσουβαλι με τους αλλους,φτανει! :razz:

Re: ΜUSIC & POLITICS / ΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ
Μη αναγνωσμένη δημοσίευσηαπό curvagreek » Χθες, 22:43

Διάβασα τις τελευταίες σελίδες.
Το μισό φόρουμ είναιγια μπαν

τουφας,

ΤΙ ΧΕΣ ΚΟΥΡΒΑ ΤΙ ΧΑ ΠΑΝΤΑ :hool τα ιδια ρε κουρβακι μου,τα ιδια ρε κουρβι μου
KAI TREMOYNE MOLIS SE DOUN! MAOUNES KAI TRIFILIA!
O TSAKNANTI SE DIDAKSE TEXNH KAI KOLPA XILIA!

egio fan
Δημοσιεύσεις: 3126
Εγγραφή: Παρ 25 Μαρ 2011, 16:15
Has thanked: 1544 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από egio fan » Σάβ 20 Δεκ 2014, 15:28

no passaran έγραψε:
virgilio10 έγραψε:re no pas se anagkazei kaneis na mpaineis stin teliki an aidiazeis :ti leei ? kai opoios zita na kleisei....kai gw exw kapoia topic poy den mpainw kan , den zitaw na kleisoyn
φιλαρακι δεν εχεις αδικο αλλα απο τη στιγμη που γραφονται αηδιες και απο τις 2 μεριες οπως καταρες η αναφορες με σιχαμενο τροπο σε συγγενικα προσωπα (π.χ ο παππους σου ειναι πανω στον πουτσο μου)!!!! ακου ρε μαλακα αρρωστια οι ανθρωποι..... ας κλεισει το μπουρδελο και ας παραμεινει αμιγως οπαδικο. αυτο ειναι το σκεπτικο το δικο μου φιλε μου ;-)
Ρε φίλε καλά του είπε για τον παππού του. Ο άλλος δηλώνει ανοιχτά ότι είναι ναζί ρε πασαράν. Πού ζεις; Τι συζητάμε; Και αντί να διαγράψει αυτά τα τσογλάνια ο κούρβα μας λέει ότι το μισό φόρουμ είναι για διαγραφή. Επειδή εσείς δεν ξέρετε ιστορία δεν θα αποδεχτούμε όλοι την υποτίμηση της νοημοσύνης μας.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΥ

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από Starks » Σάβ 20 Δεκ 2014, 16:24

Toufas έγραψε:δεν βαζω στην ιδια μοιρα τον ντεκοι τον νορθ τον ερυθρο και τα λοιπα λαχανα με τους αλλους.και επισης δεν σεβομαι ουτε την μνημη ουτε τα κοκκαλα κανενος γερμανοτσολια παππου.ο μαχητικος αντιφασισμος δεν γινεται στα πληκτρα εννοειται,γι αυτο και κανεις δεν τον κανει εδω μεσα,απλα συζηταει,τσακωνεται,βριζει,οπως γινεται και στις πατιναδες για τα οπαδικα.σο σιμπλ μαι φρεντ πασαρανογλου

και σταματα πια με τον ρεμπελ,το εμπεδωσαμε οτι τον αγαπας και οτι δεν τον βαζεις στο ιδιο τσουβαλι με τους αλλους,φτανει! :razz:
Ναι βρε μάλαξ, αλλά το φόρουμ είναι ΟΠΑΔΙΚΟ, δεν είναι ποικίλης ύλης, να βριστείς για όλα.... :mrgreen:
Κάθε ΑΛΛΟΣ λόγος πέρα από τα οπαδικά μπορεί να οδηγήσει σε βρισίδια, καρκίνους, τάφους κλπ για μένα δεν είναι για εδώ μέσα...
Το ίδιο θα έλεγα αν βριζόσασταν στα τατού, στις μουσικές, στα ανέκδοτα, στα άλλα προς τιμή του Κλαδ, παντού...
Τόσο καιρό έχει που το γράφω, άργησε ο αντμίν αλλά το κατάλαβε... :etsi :etsi :etsi

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Σάβ 20 Δεκ 2014, 16:41

Άμα σκάσει κάνας Λάρυ κι αρχίσει τις χριστοπαναγίες στο ερώτικ για να κλείσει το τόπικ, θα σας πω εγώ μετά...

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Σάβ 20 Δεκ 2014, 16:42

phpBB [video]

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Σάβ 20 Δεκ 2014, 17:21

το να κλείσει και για εμένα μαλακία είναι. Δηλαδή θεωρώ ότι και σε αυτό το τοπικ έχουν παίξει κουβέντες πολύ σωστές και πολύ καλές. Τώρα από εκεί και πέρα αν υπήρξαν φορές που ξεψαχνίσαμε όλοι μαζί ολόκληρο δάσος από γενεολογικά δένδρα ντααααααααξ μωρέ το πήρε το ποτάμι....
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

Άβαταρ μέλους
Pacio
Δημοσιεύσεις: 1390
Εγγραφή: Κυρ 26 Αύγ 2012, 18:22

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από Pacio » Σάβ 20 Δεκ 2014, 20:09

Irlandos 1 έγραψε:Άμα σκάσει κάνας Λάρυ κι αρχίσει τις χριστοπαναγίες στο ερώτικ για να κλείσει το τόπικ, θα σας πω εγώ μετά...
Ε κουφαλίτσες από κει το πάτε,από δω το φέρνετε όλο το μυαλό σας στο erotic είναι :lol:
Και για να είμαι στο θέμα,συμφωνώ με αυτό που λέει ο Som_7 :etsi
Forti Sempre...

Άβαταρ μέλους
genovezos3
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Κυρ 30 Ιουν 2013, 16:07

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από genovezos3 » Τρί 23 Δεκ 2014, 15:37

Υπάρχει κάνας άλλος που δεν του ανοίγει το φόρουμ;
ειναι πουτανες οι ασπρες οι σελιδες..

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Πέμ 25 Δεκ 2014, 16:34

Κούρβα μ᾽έχεις μπανάρει την αιπί; :lol:
Για κάποιο λόγο δε μου ανοίγει καθόλου το σάιτ από το σπίτι, και μόνο στο κουρβα το᾽χω αυτό το θέμα...

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Δευ 29 Δεκ 2014, 04:32

Curvaaaaaaa...

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες