ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ(Μόνο σχόλια)

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1520
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 19 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από rebetis3 » Δευ 28 Σεπ 2015, 14:13

το οπαδικο κινημα εδω ειναι τουλαχιστον για γελια κ απορω με αυτους π ασχολουνται
ακομα σοβαρα πρωταθλημα της πουτσας με οπαδους ζωα σολο λεζαντα εδω μας γαμανε
5 χρονια τη ζωη και μια φορα δε τα βαλαμε ολα στην ακρη να πουμε σαν οπαδοι και σν
μαζες που εχουμε δυναμη να κανουμε κατι ο καθενας μονος του και τσακαμωτα ποιος ειναι
πιο πολυ αντιφα γνκ πλεον μποχα και δυσοδια οι συνδεσμοι με νυχτα ντρογκια πακιστανια
ρουπου παμε για κατουρημα με το κρανος κ ολο μαλακιες μπει δε μπει καρτα η κατασταση ειναι
αρρωστη και οσο παει και χειροτερευει καμια τυχη ειμαστε η μονη χωρα που σε ντερμπυ δεν υπαρχουν
μετακινησεις και καθομαστε και τν παιζουμε ολοι μαζι πατε ψαξτε τωρα σε καμια συναυλια για καναν
αντιπαλο οπαδο κ μετα βγαλτε λινατσα στ γηπεδο λευτερια στους οπαδους οοοο yes

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Δευ 28 Σεπ 2015, 14:46

βαλε ενα κομμα ρε ανθρωπε

rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1520
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 19 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από rebetis3 » Δευ 28 Σεπ 2015, 14:51

ημουν εξω φρενων γ αυτο

Άβαταρ μέλους
bongo
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:53
Has thanked: 216 times
Been thanked: 259 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από bongo » Κυρ 04 Οκτ 2015, 01:04

ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

http://www.ultras.gr/ultras/%CE%B7-%CF% ... E%BF%CF%85
γι'αυτό που δεν καταλαβαίνουνε οι άλλοι

Άβαταρ μέλους
enwsis
Δημοσιεύσεις: 2700
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:12
Has thanked: 199 times
Been thanked: 64 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από enwsis » Κυρ 04 Οκτ 2015, 22:53

to parakatw keimeno moirastike simera se olo to gipedo , san mia prwti enimerwsi...

οι πρώτες σκέψεις ενός φιλάθλου για την……. ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Κάθομαι στη θέση μου στο γήπεδο, την ίδια εδώ και χρόνια, και σκέφτομαι αυτά που έψαξα και διάβασα για την Κάρτα Φιλάθλου.

Μου ζητάνε επίμονα τον τελευταίο καιρό για να μπω στο γήπεδο τον Αριθμό Μητρώου Κοινωνικής Ασφάλισης και έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι αν θα μπω να παίξω και έχω ασφαλίσει τα πόδια μου…

Τι δουλειά έχει το ΑΜΚΑ με τον αθλητισμό και τη φίλαθλη ιδιότητα;

Μου ζητάνε να δώσω τα στοιχεία μου στο part time παιδί που δουλεύει για την κάθε ομάδα χωρίς να ξέρω εκείνος για ποιον εργάζεται και ποιος θα διαχειρίζεται τα προσωπικά μου δεδομένα. Διάβασα στη σχετική Υπουργική Απόφαση (που όλοι έθαψαν) ότι όλα αυτά θα συγκεντρώνονται σε μια Κεντρική Βάση Δεδομένων αλλά πουθενά δεν βρήκα ποιος θα έχει πρόσβαση στα Δεδομένα αυτά, ποιος θα τα διαχειρίζεται και για πόσο καιρό.

Στην ίδια Υπουργική Απόφαση διαβάζω πως η Δ.Ο.Υ θα έχει άμεση και συνεχή πρόσβαση στην ίδια Κεντρική Βάση Δεδομένων (!!!) Τώρα έχω αρχίσει και φοβάμαι πως θα με τσιμπήσουν βγαίνοντας από τη Θύρα αφού άφησα απλήρωτη την Εφορία μου για να πάρω διαρκείας για την Ομάδα μου αφού καψούρης ΦΙΛΑΘΛΟΣ νόμιζα ότι ΕΙΜΑΙ…

Διαβάζω ότι δε θα μπορώ να αγοράσω εισιτήριο χωρίς Πιστωτική Κάρτα, ούτε θα μπορώ να πάρω για τον γιό μου, ούτε να του δώσω το δικό μου για να μπει στην ίδια θέση που του κρατάω εδώ και χρόνια, λες και πριν την Κάρτα Φιλάθλου ήμασταν κάτι άλλο από φίλαθλοι…

Εικόνα

Εικόνα

AGAINST.
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Κυρ 22 Ιούλ 2012, 17:52
Has thanked: 3 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από AGAINST. » Κυρ 04 Οκτ 2015, 23:48

Εικόνα

verde13
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: Σάβ 27 Νοέμ 2010, 22:44
Been thanked: 2 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από verde13 » Δευ 05 Οκτ 2015, 01:26

entaksei kala ta pania kai oi diamartyries alla ousia miden...
to thema einai na ginei kati apo nomikis pleyras...na vgei px antisyntagmatikos o nomos I kati tetoio

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 05 Οκτ 2015, 08:12

aytoi na ksereis vlepoun pshfoforous xammenous......
den einai tipota oi mazikes diamartyries,k eidika an arxisoun na menoun adeia ta petala

Άβαταρ μέλους
Ultras Athens
Δημοσιεύσεις: 8012
Εγγραφή: Σάβ 25 Δεκ 2010, 14:09
Τοποθεσία: 37°59'14.1"N 23°45'15.0"E
Has thanked: 1595 times
Been thanked: 18 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από Ultras Athens » Δευ 05 Οκτ 2015, 10:21

verde13 έγραψε:entaksei kala ta pania kai oi diamartyries alla ousia miden...
to thema einai na ginei kati apo nomikis pleyras...na vgei px antisyntagmatikos o nomos I kati tetoio
Απο μονος σου δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο περα απο αυτο το πραγμα (πανια) και αποχη αν το αποφασισεις,και εννοειται αποχη μαζικη ολων,αλλιως θα ειναι σαν το τελικο κυπελλου μια τρυπα...οχι πως ετσι θα αλλαξεις κατι αλλα λεμε τωρα..
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
enwsis
Δημοσιεύσεις: 2700
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:12
Has thanked: 199 times
Been thanked: 64 times

Re: ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ

Δημοσίευση από enwsis » Δευ 05 Οκτ 2015, 10:51

verde13 έγραψε:entaksei kala ta pania kai oi diamartyries alla ousia miden...
to thema einai na ginei kati apo nomikis pleyras...na vgei px antisyntagmatikos o nomos I kati tetoio
ta pania kai oi ...local adidraseis mas olwn fysika kai einai kales kai autonoites.

an yparxei mia elpida omws na antiparathesoume auti tin pipa , auto prepei na ginei koina kai nomika. na krithei adisydagmatiko.
oxi epeidi emeis eimaste adidrastiikoi kai xouligania , alla poly apla giati exoume dikio kai einai ena teleiws fasistiko metro pou pane na perasoun kai einai h arxi gia polla akoma pou erxode stin gamwkoinwnia pou zoume, sta plaisia tou oloklirwtikoi fakelwmatos pou theloun na mas kanoun.

emeis sas original ksekiname amesa mia tetoia prospatheia, elpizoume na vroume kai apo tous loipous mia adapokrisi / synenoisi.

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 235 επισκέπτες