ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

oldboy3
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Δευ 24 Σεπ 2012, 22:18

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από oldboy3 » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:05

KOSTASGAS έγραψε:ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΘΗΡΙΟ? Η ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ?
Πρεπει να μου κλεψουν εμενα προσωπικα πρωταθλημα ρε nottingham για να ενδιαφερθω??
Αλλα βεβαια κλασσικος ελληνας κι εσυ..θα διαμαρτυρηθεις ΜΟΝΟ για τη δικη σου γουνα,για τους αλλους στα παπαρια σου.
aekole έγραψε:όταν παίζατε στη ριζούπουλη δούλευα καντινιέρης στο κλειστό του απόλλωνα
aekole έγραψε: Ήμουν χρόνια στην Αμερική και δουλευω σε τεχνολογικό ίδρυμα.Έχω έδρα στο πανεπιστήμιο και παίρνω 3000 το μήνα.

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:06

oldboy3 έγραψε:
KOSTASGAS έγραψε:ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΘΗΡΙΟ? Η ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ?
Πρεπει να μου κλεψουν εμενα προσωπικα πρωταθλημα ρε nottingham για να ενδιαφερθω??
Αλλα βεβαια κλασσικος ελληνας κι εσυ..θα διαμαρτυρηθεις ΜΟΝΟ για τη δικη σου γουνα,για τους αλλους στα παπαρια σου.
se epiase h kapsa gia ta ksaderfia sou? vgale kai anakoinwsh!

ta akous esy nottingham? :pro :lol:
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
KOSTASGAS
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 05:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 43 times

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από KOSTASGAS » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:07

CEBEP1989 έγραψε:Ρε παιδια γαμω την μαλακια που σας δερνει κανεις δεν εχει μυαλο;; ξεφευγουμε γαμω την πουτανα μου! ιντερνετ ειναι και βλεπει οποιος να 'ναι , ανταλλαξτε σκαιπ και μιληστε!
ΣΩΣΤΑ .ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΝΟΥΝ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. (ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΝΤΑΡΚΟ)
Εικόνα

azaxsyndrom

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από azaxsyndrom » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:07

KOSTASGAS έγραψε:
azaxsyndrom έγραψε:
Ultras Athens έγραψε:
darko έγραψε:OPOIOS MPEI FYLAKH DYO XRONIA KATHGORITHEI GIA DOLOFONIA kAI META NA VGAINEI PRWTH GRAMMH MPOREI NA MILISEI STO XARO..VLAKAS VLAKAS ALLA EDEIKSE POLLA ARXIDIA..
twra ayto ti to egrapses?an arxisoune na grafoune edw pws epairne adeies ktl ktl den tha aresei se kanenan
na poume kai gia ton trypio pws DEN mpike fylakh meta tha exei endiaferon ;-)
ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ''ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ'' ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΛΕΣ.
pes mas twra pws o dikos sou den einai roufianos na pesei o server to curva na se kynhgaei to prwi... :lol:
ma den exei na kanei to ena me to allo re c...o enas eixe pragmati 4 mprosta tou ...o dikos sou o sygekrimenos den kserw eilikrina ti ekane ekei...afhse tous paixtes kai phge na dei ti paizei? giati gia tsampoukades den nomizw na phge
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος azaxsyndrom την Τρί 12 Φεβ 2013, 01:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

oldboy3
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Δευ 24 Σεπ 2012, 22:18

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από oldboy3 » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:09

patsifriko υπαλληλε θα σου λεγα για ποιο συγγενειακο ατομο με επιασε η καψα αλλα δε θα φαω ban για ενα μαλακα..
aekole έγραψε:όταν παίζατε στη ριζούπουλη δούλευα καντινιέρης στο κλειστό του απόλλωνα
aekole έγραψε: Ήμουν χρόνια στην Αμερική και δουλευω σε τεχνολογικό ίδρυμα.Έχω έδρα στο πανεπιστήμιο και παίρνω 3000 το μήνα.

Άβαταρ μέλους
Ultras Athens
Δημοσιεύσεις: 8012
Εγγραφή: Σάβ 25 Δεκ 2010, 14:09
Τοποθεσία: 37°59'14.1"N 23°45'15.0"E
Has thanked: 1595 times
Been thanked: 18 times

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από Ultras Athens » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:10

ouuuuuu patsi ypallhle kartelakia :lol: :lol:
Εικόνα

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:13

me ksetrypwse o poustis. apo ntroph tha apexw apo to curva gia ta epomena 15 lepta.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
KOSTASGAS
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 05:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 43 times

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από KOSTASGAS » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:17

oldboy3 έγραψε:
KOSTASGAS έγραψε:ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΘΗΡΙΟ? Η ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ?
Πρεπει να μου κλεψουν εμενα προσωπικα πρωταθλημα ρε nottingham για να ενδιαφερθω??
Αλλα βεβαια κλασσικος ελληνας κι εσυ..θα διαμαρτυρηθεις ΜΟΝΟ για τη δικη σου γουνα,για τους αλλους στα παπαρια σου.

ΑΚΟΥ ΣΤΑΘΗ. ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ 101 ΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ 100 ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΦΑΝΕΛΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΟΥΤΕ ΟΦΣΑΙΝΤ.

ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΔΙΚΗΣΩ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΥΝΔΙΕΚΔΙΚΗΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΙΤΛΟ.

ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΙΛΑΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΑΛΛΩΝ ''ΑΔΙΚΗΜΕΝΩΝ'' ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΣΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΠΕΣ ΤΟ ΚΑΘΑΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΡΥΒΕΣΑΙ.... ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΝΟΤΙΝΧΑΜ.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
KOSTASGAS
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 05:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 43 times

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από KOSTASGAS » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:19

PATSIFRIKOS έγραψε:me ksetrypwse o poustis. apo ntroph tha apexw apo to curva gia ta epomena 15 lepta.
ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΗΣ ΒΙΑΝΕΞ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ. ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΥ. ΟΡΙΣΤΕ ΤΩΡΑ.

ΚΑΙ ΤΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΛΝΤ. ΤΩΝ 586 ΕΥΡΩ ΜΙΚΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 25 ΧΡΟΝΩΝΕ
Εικόνα

oldboy3
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Δευ 24 Σεπ 2012, 22:18

Re: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/2

Δημοσίευση από oldboy3 » Τρί 12 Φεβ 2013, 01:20

Εγω ενα ξερω.Οπως δε πρεπει να μιλανε οι γαυροι για μπαλα ετσι και συ δε πρεπει να μιλας για μπασκετ.
Τουλαχιστον δεν ειδα ποτε τον Σωκρατη και τα τσιρακια του να βγαινουνε να διαμαρτυρονται για διαιτησιες.Ξερουνε τι κανουνε αλλα δε μιλανε..Ο Γιαννακοπουλος και οι προγονοι του να βγουνε να πουνε τι?Οτι σκοτωσανε τον Μπομπαν?Να πατε να γαμηθειτε και εσεις και οι αλλοι...σιχαματα του ελληνικου αθλητισμου.
aekole έγραψε:όταν παίζατε στη ριζούπουλη δούλευα καντινιέρης στο κλειστό του απόλλωνα
aekole έγραψε: Ήμουν χρόνια στην Αμερική και δουλευω σε τεχνολογικό ίδρυμα.Έχω έδρα στο πανεπιστήμιο και παίρνω 3000 το μήνα.

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 203 επισκέπτες