ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ 03-02-2013

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ 03-02-2013

Δημοσίευση από Starks » Τρί 05 Φεβ 2013, 14:00

Ρε μαν, χωρίς πλάκα τώρα, είδα να κάνουν οι δικοί σου μαρκαρίσματα για κάρτες και δε δόθηκαν καν φάουλ...
Δικοί μας πρέπει να έκαναν ένα που δε βγήκε κάρτα, ένα θυμάμαι, δε στο παίζω αντικειμενικός, αυτό είδα εκείνη την ώρα, ούτε ρηπλέη, ούτε βαρούχας, ούτε τίποτα...
Σε βιντεάκι είδα μόνο τα γκολ, και τα 2 πέναλτι που έγιναν..
Όπως τα είδα στο γήπεδο, το ίδιο είδα και στο γιουτιουμπ, εγώ τα θεωρώ πέναλτι..
Για του Κάτσε νομίζω δε γίνεται συζήτηση, ενώ για το άλλο, απλά παίζει έξυπνα ο Ισπανός και πέφτει ο μικρός πάνω του...
Και στην τελική να στο πω κι αλλιώς, αν ήθελε ο Βοσκάκης να παίξει Άρη, δε θα έδινε το πέναλτι του Κάτσε που φαινόταν κι απ τις γύρω ταράτσες;
Εγώ πιστεύω ότι απλά δεν ήθελε να εκτεθεί κι άλλο, γιατί άλλο να πνίγεις 1 πέναλτι κι άλλο να πνίγεις 2..
Έτσι το βλέπω, έτσι στο λέω, αν έβλεπα ότι ήταν μούφα θα στο έλεγα, μέχρι εκεί είμαι αντικειμενικός...

pfc
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2013, 18:48
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Re: ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ 03-02-2013

Δημοσίευση από pfc » Τρί 05 Φεβ 2013, 14:11

Starks έγραψε:Ρε μαν, χωρίς πλάκα τώρα, είδα να κάνουν οι δικοί σου μαρκαρίσματα για κάρτες και δε δόθηκαν καν φάουλ...
Δικοί μας πρέπει να έκαναν ένα που δε βγήκε κάρτα, ένα θυμάμαι, δε στο παίζω αντικειμενικός, αυτό είδα εκείνη την ώρα, ούτε ρηπλέη, ούτε βαρούχας, ούτε τίποτα...
Σε βιντεάκι είδα μόνο τα γκολ, και τα 2 πέναλτι που έγιναν..
Όπως τα είδα στο γήπεδο, το ίδιο είδα και στο γιουτιουμπ, εγώ τα θεωρώ πέναλτι..
Για του Κάτσε νομίζω δε γίνεται συζήτηση, ενώ για το άλλο, απλά παίζει έξυπνα ο Ισπανός και πέφτει ο μικρός πάνω του...
Και στην τελική να στο πω κι αλλιώς, αν ήθελε ο Βοσκάκης να παίξει Άρη, δε θα έδινε το πέναλτι του Κάτσε που φαινόταν κι απ τις γύρω ταράτσες;
Εγώ πιστεύω ότι απλά δεν ήθελε να εκτεθεί κι άλλο, γιατί άλλο να πνίγεις 1 πέναλτι κι άλλο να πνίγεις 2..
Έτσι το βλέπω, έτσι στο λέω, αν έβλεπα ότι ήταν μούφα θα στο έλεγα, μέχρι εκεί είμαι αντικειμενικός...
den kserw apo pou to eides apla se lew oti sto 8ema kartwn kai sfyrigmatwn genika den to phge kala o voskakis...apla den mporw na akouw sfagh kai malakies...oute egw sto paizw antikeimenikos kai oute eimai alla kapoia pragmata re man pou ta vlepei kai h giagia m pou exei altsxaimer mn kanete pws den ta vlepete na poume...
ΠΑΟΚ ξυδια και ταξιδια....

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 41 επισκέπτες