ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Άβαταρ μέλους
ORIGINAL21
Δημοσιεύσεις: 954
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 14:52
Has thanked: 55 times
Been thanked: 1 time

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από ORIGINAL21 » Δευ 21 Ιαν 2013, 00:53

ase me pire til o makedonofapas perase kai apo ekei se kamia wra tha girisi!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ 1988...

aekole

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από aekole » Δευ 21 Ιαν 2013, 00:56

ρε λοβοτομημένε κοπρολάγνε πάτα το κουμπάκι αποσύνδεση δεν θα πάθεις κάτι άντε βλάκα τελειωμένε γαμώ τον στρατό που παράγει φυτά σαν και εσένα. αργόσχολε κομπλεξικέ.

πες ρε ποιος είναι ο λόγος που έχεις κόμπλεξ με την πάρτη μας?
έφαγες φάπες?
σου φάγαν τη γκόμενα?
τι έγινε ρε κομπλεξικό αρχιδάκι υποστηρικτή ομάδας γειτονιάς?

oldboy3
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Δευ 24 Σεπ 2012, 22:18

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από oldboy3 » Δευ 21 Ιαν 2013, 00:57

Ηρεμα προφεσορα θα σκισεις τη γραβατα
aekole έγραψε:όταν παίζατε στη ριζούπουλη δούλευα καντινιέρης στο κλειστό του απόλλωνα
aekole έγραψε: Ήμουν χρόνια στην Αμερική και δουλευω σε τεχνολογικό ίδρυμα.Έχω έδρα στο πανεπιστήμιο και παίρνω 3000 το μήνα.

Άβαταρ μέλους
ORIGINAL21
Δημοσιεύσεις: 954
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 14:52
Has thanked: 55 times
Been thanked: 1 time

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από ORIGINAL21 » Δευ 21 Ιαν 2013, 00:58

aekole έγραψε:ρε λοβοτομημένε κοπρολάγνε πάτα το κουμπάκι αποσύνδεση δεν θα πάθεις κάτι άντε βλάκα τελειωμένε γαμώ τον στρατό που παράγει φυτά σαν και εσένα. αργόσχολε κομπλεξικέ.

πες ρε ποιος είναι ο λόγος που έχεις κόμπλεξ με την πάρτη μας?
έφαγες φάπες?
σου φάγαν τη γκόμενα?
τι έγινε ρε κομπλεξικό αρχιδάκι υποστηρικτή ομάδας γειτονιάς?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ 1988...

Άβαταρ μέλους
walking dead
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: Κυρ 13 Μαρ 2011, 15:52
Has thanked: 13 times

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από walking dead » Δευ 21 Ιαν 2013, 01:02

oldboy3 έγραψε:μαθε να γραφεις ελληνικα ρε καγκουρομαλακιστηρι...γελαει μαζι σου και ο Ενσαλιβα
tou kanes ti mouri kreas
vale tonous re agrammate
eisai kai gamw tis kwmwdies

aekole

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από aekole » Δευ 21 Ιαν 2013, 01:08

και αφού λες και ξαναλές για καλογρέζα τράβα καμιά βόλτα καμιά φορά από κει να δεις πόσα χαμόσπιτα με τέντες ΑΕΚ παίζουν ακόμα ρε κατεστραμμένε.

makedonofapas

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από makedonofapas » Δευ 21 Ιαν 2013, 01:12

oldboy3 έγραψε:
makedonofapas έγραψε:και τα λες εσυ ολα αυτα ο Νεος Πανιωνιος που εισαι η παραδουλευτρα του γαυρου με ποσους παιχτες,παλιους προπονητες και εκολαπτωμενους να πηγαινοερχονται στο σωματειο σου και με τους οπαδους σου να κανουνε γλειφοκωλαδες στα μπαοκια επειδη εχετε και οι 2 την ιδια πικρα οτι ειστε οι μικρες ομαδες της Μικρας Ασιας.Πες μας και για την αρμαδα του Ελευθεροπουλου,τι επαθε και κλαταρε?για πρωταθλημα δεν πηγαινε?2-1 σκορ το χανε παιξει ολοι σημερα?Ρε αντε για υπνο,εισαι και οφ τοπικ γατακι ε γατακι.

Βρε κακομοιρε "προσφυγα" νιαου νιαου νιαου

ρε καταλαβαιανεις οτι σε γραφω στα προσφυγικα παπαρια μου? τι θες να μιλησουμε σοβαρα?επαιζα με τον αρη σημερα με σενα τον ΝΕΟ πανιωνιο θα ασχολουμαι?στα χουμε πει 100 φορες πως εισαι παραρτημα,πως επαιρνες και δινες παιχτες στον γαυρο,προπονητες τα ιδια,θα κατσω να σου κανω αναλυση εδω περα?Αφου εισαι τιγκα κομπλεξικος,μεχρι και στην υπογραφη σου με Α.Ε.Κ. ασχολεισαι,αντε παρε κανα φτυαρι να σκαψεις το γηπεδο σου και τα λεμε,εγω ειμαι η Α.Ε.Κ. η ομαδα που διαλεξαν οι προσφυγες να αγαπησουνε και να στηριξουν και συ ο ΝΕΟΣ Πανιωνιος της Νεας Σμυρνης με οπαδους-κατοικους της περιοχης που αμφιβαλω ποσοι εχουνε ριζες απο Μικρα Ασια.Οσο για τα παοκια,πες μου,μαζι με την γλειφοκωλαδα,ρουφας και τις μπαλες τους?Οταν μας κερδισαν στην Τουμπα απο την χαρα σου εδωσες και κωλο ρε Τζους Ευειδη?

και για να μην εχεις αποριες,δεν ηπια δανεικο τσιπουρο,τα υγρα της ηπια και δεν θες να μαθεις ποιανης

οι προγονοι μου ειναι μικρασιατες,ΑΕΚτζηδες ολοι και καποιοι Απολλωνιστες.Αντε για υπνο τωρα και ονειρα γλυκα μην δεις παλι τπτ γειτονες ΑΕΚτζηδες να σε "τιζαρουνε" και πεταχτεις στον υπνο σου ιδρωμενος.

oldboy3
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Δευ 24 Σεπ 2012, 22:18

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από oldboy3 » Δευ 21 Ιαν 2013, 01:17

aekole έγραψε:και αφού λες και ξαναλές για καλογρέζα τράβα καμιά βόλτα καμιά φορά από κει να δεις πόσα χαμόσπιτα με τέντες ΑΕΚ παίζουν ακόμα ρε κατεστραμμένε.
Τα ποστ σου να ξερεις κανουνε μπαμ ποσο πρωην ΠΑΣΟΚος εισαι.Να το κοιταξεις λιγο για να καρφωνεσαι λιγοτερο.
aekole έγραψε:όταν παίζατε στη ριζούπουλη δούλευα καντινιέρης στο κλειστό του απόλλωνα
aekole έγραψε: Ήμουν χρόνια στην Αμερική και δουλευω σε τεχνολογικό ίδρυμα.Έχω έδρα στο πανεπιστήμιο και παίρνω 3000 το μήνα.

aekole

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από aekole » Δευ 21 Ιαν 2013, 01:20

κρίμα ρε.

makedonofapas

Re: ΑΡΗΣ-AEK 1-1 | 20/1/2013

Δημοσίευση από makedonofapas » Δευ 21 Ιαν 2013, 02:14

ποσα εισιτιρια κοπηκαν στο Χαριλαου,ξερουμε?ειχε κενα σε ολες τις θυρες εκτος απτο πεταλο

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες