ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Κυρ 28 Ιουν 2020, 13:13

Forzatos έγραψε: Κυρ 28 Ιουν 2020, 02:51 Poio gazzeta vre malakes?? :lol :lol
Ennoeitai oti to klima apo toys opadoys einai apolytws katanoito,gia tin glwssa poy vgalate milaw kyriws kai pio poly gia karipidides kai xaristees,kavla poy sas tin kopsame sto 96 alla tha protimousa na evazan ta misa goal apo afta poy exasan oi dikoi mas kai na min vgazate kan glwssa,gia mena oi 2 omades den sygkrinontai,sta arxidia mou ta ban kai oti lete,les kai an den eixate to ban tha itan diaforetiko to apotelesma
Ti egine sto proto mats??Kai ta 3 teleftaia pou exoume paiksei itan se ola poly kaliteri h AEK,ta alla na xame na legame
Στο πρώτο ματς εννοείς εκείνο που έγινε η φάση με το Φετφατζίδη και δεν πήγε ούτε στο var? Δε θάμπωσες πάντως με την απόδοση σου.
Και αυτό με τις ευκαιρίες κάποια στιγμή πρέπει να το κόψετε. Όταν χάνεις τέτοιες ευκαιρίες σε ΚΑΘΕ ματς (όχι μόνο με τον Άρη) δεν είναι θέμα τύχης.

Θύμισε μου λίγο τι είπαν ο Χαριστέας και ο Καρυπίδης; Ξες ή παπαγαλίζεις ότι διάβαζες στα σχόλια του gazzeta?

Άβαταρ μέλους
Forzatos
Δημοσιεύσεις: 1014
Εγγραφή: Δευ 24 Σεπ 2012, 03:43
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Forzatos » Κυρ 28 Ιουν 2020, 14:02

Tzampa gipedo o enas ,gazzeta o allos (kainourgio ayto ??) :lol :lol telika moy apantisate sto erotima den to xonepsate akoma kai pws na to xonepsete diladi??Ti na milisoume re malakes?
Variemai na eksigw se anthropous pou kanoun oti den katalavainoun,peite oti goystarete edw,tin alitheia tin xeroume kai emeis kai eseis kai oi alloi...
Enas ligi aftokritiki gia ton karipidi kai tin sxesi toy me gayro???Tha moy peis kai prin erthei o karipidis ston ari eixate kai gamw tis sxeseis me gauro alla ligo opa kapoy re magkes.
Me ban h xwris pali me ideye tha epaizes brosta kai oi rezerves sou tha itan epipedou tonso,an esi nomizeis tha allaze kati ok
Rebeti poy eisai twra sto basket ???na sou thimisw oti emena moy sterisan tin diekdikisi tou double kai sena kai toy paok sas xarisan tin paramoni sta xartia kai tin vevaih a2 i tha stenaxoritheis arketa???
Ante xairetw,gia ligi kazoura mpika kai kataliksame sta sentonia pali
Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως

Άβαταρ μέλους
aris_salonica
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ 18 Ιουν 2015, 23:06
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aris_salonica » Κυρ 28 Ιουν 2020, 14:06

Χωρίς μπαν μπορεί να είχαμε κάναν Λάρσον πάλι, που στον σφύριξε στο ΟΑΚΑ.

Δεν βλέπεις πόσο με βοηθάει ο γαύρος, έρχεται η αεκ στο Χαριλάου και δεν βλέπει ούτε βαρ σε μαρς πέναλτι. Μπαίνουν ηλικιωμένοι κύριοι στα αποδυτήρια και πιάνουν από τα παπάρια διαιτητές. Κι έχω χάσει καμία 10αρια βαθμους μίνιμουμ από διαιτησία. Αλλα έχουμε σχέσεις με γαύρο , ναι...

D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από D.R.I » Κυρ 28 Ιουν 2020, 15:09

aris_salonica έγραψε: Κυρ 28 Ιουν 2020, 14:06 Χωρίς μπαν μπορεί να είχαμε κάναν Λάρσον πάλι, που στον σφύριξε στο ΟΑΚΑ.Εικόνα

Δεν βλέπεις πόσο με βοηθάει ο γαύρος, έρχεται η αεκ στο Χαριλάου και δεν βλέπει ούτε βαρ σε μαρς πέναλτι. Μπαίνουν ηλικιωμένοι κύριοι στα αποδυτήρια και πιάνουν από τα παπάρια διαιτητές. Κι έχω χάσει καμία 10αρια βαθμους μίνιμουμ από διαιτησία. Αλλα έχουμε σχέσεις με γαύρο , ναι...
E kala to kollitiri toy gayroy eiste. Min leme k oti n nai. Den ftaine oi opadoi den ftaiei i omada den diafwnw p lerwnetai etsi alla o proedros soy den einai apla kwlogauros tsimpouki tou xontrou kanonikotato einai.
K genika sas exei mia sumpatheia o xontroulis kairo twra apo tote p ginate barcelona k mas kanate broym broum.

Άβαταρ μέλους
aris_salonica
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ 18 Ιουν 2015, 23:06
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aris_salonica » Κυρ 28 Ιουν 2020, 15:16

Εγώ δεν θα σ' πω μαλακίες ότι η διοίκηση έχει κακές σχέσεις με το γαύρο. Σε όλες όμως τις ομάδες οι πρόεδροι έχουν κάνει μλκιες. Μήπως ο Μελισσανίδης δεν ήταν χερι χέρι με τον ρπ μέχρι να τα σπάσουν; Ή ο,τι κάνει ο Μελ, Αλαφούζος, ρπ κλπ εκφράζει κ τους οπαδούς;; Δεν νομίζω..

Δυστυχώς οι μεγάλοι κάνουν ο,τι γουστάρουν μεταξύ τους κ εμείς σαν οπαδοί δεν μπορούμε να κάνουμε κ πολλά. Νομίζω καταλαβαινεις κ εσύ σαν αεκτζης.

Στην πράξη λέω φίλε ότι η ομάδα μου έχει πάρει το τρίτο το μακρύτερο από αυτήν την κ καλά συμμαχία. Με βαρ κ έχασα πόσους βαθμούς από καραμπινατα σφυρίγματα.

BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Κυρ 28 Ιουν 2020, 15:42

Forzatos έγραψε: Κυρ 28 Ιουν 2020, 14:02 Tzampa gipedo o enas ,gazzeta o allos (kainourgio ayto ??) :lol :lol telika moy apantisate sto erotima den to xonepsate akoma kai pws na to xonepsete diladi??Ti na milisoume re malakes?
Variemai na eksigw se anthropous pou kanoun oti den katalavainoun,peite oti goystarete edw,tin alitheia tin xeroume kai emeis kai eseis kai oi alloi...
Enas ligi aftokritiki gia ton karipidi kai tin sxesi toy me gayro???Tha moy peis kai prin erthei o karipidis ston ari eixate kai gamw tis sxeseis me gauro alla ligo opa kapoy re magkes.
Me ban h xwris pali me ideye tha epaizes brosta kai oi rezerves sou tha itan epipedou tonso,an esi nomizeis tha allaze kati ok
Rebeti poy eisai twra sto basket ???na sou thimisw oti emena moy sterisan tin diekdikisi tou double kai sena kai toy paok sas xarisan tin paramoni sta xartia kai tin vevaih a2 i tha stenaxoritheis arketa???
Ante xairetw,gia ligi kazoura mpika kai kataliksame sta sentonia pali
ρε μάστορα θα μου απαντήσεις τι είπε ο Χαριστέας και ο Καρυπίδης και δυναμίτισαν το κλίμα ή βγάλαμε γλώσσα ή ότι άλλο έγραψες τέλος πάντων; Εκτός κι αν οι κατα φαντασίαν δηλώσεις φταίνε και όχι τι έκανε ο λαθρέμπορος στο οακα ή ότι έκανε ο Μπίλαρος μετά τη μπούκα

Πριν έρθει ο Καρυπίδης είχα λέει γαμώ τις σχέσεις με το γαύρο. Που δεν ανέβηκα από τη Γ εθνική με την ΕΠΟ του Σαρρή επειδή άλλαξαν τον κανονισμό μετά το τέλος του πρωταθλήματος να μην ανέβει ο δεύτερος. Που έπαιζε ο Πανσερραϊκός στο Κιλκίς και πήγαινε με τους φουσκωτούς του Μαρινάκη. ή που μας πέταξαν εκτός Ευρώπης μία με το Βόλο του Μπέου και μία με την Κουρουμπίλια για να βγει η Τρίπολη αλλά τα είχαμε καλά. Κέρδιζα την Ατλέτικο ας πούμε και δε βγήκα Ευρώπη την ίδια χρονιά γιατί τα είχα καλά με το χοντρό. Τα σκέφτεστε ρε μαλάκες αυτά που λέτε;

Στο μπάσκετ πάλι μόνο εσύ και ένας γαύρος είχε την ευφυία να πει ότι μου χάρισαν την παραμονή ενώ είχα πιάσει τον Πανιώνιο που έπαιζε χωρίς ξένους και είχα το πιο εύκολο πρόγραμμα. Και όπου και να είμαι, ότι θέση και να είναι η ομάδα, είμαι δεύτερος σε μ.ο. εισιτηρίων εδώ και χρόνια. Πάνω από ολυμπιακό και εσένα. Όταν θα έχεις 5.000 κόσμο με Λαύρια, Κύμες και Περιστέρια έλα να με ξαναρωτήσεις που είμαι στο μπάσκετ.

Και που να μη σου γράφαμε ότι ήσουν καλύτερος και πέρασες δίκαια. Τα άλλα που λες είναι κουβέντες δημοτικού για παιδάκια που παίζουν υπερατου. Και ο παοκ καλύτερη ομάδα έχει από εμάς αλλά έφαγε 4. Τι να κάνουμε, έτσι είναι η μπάλα.

D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από D.R.I » Κυρ 28 Ιουν 2020, 16:10

aris_salonica έγραψε: Κυρ 28 Ιουν 2020, 15:16 Εγώ δεν θα σ' πω μαλακίες ότι η διοίκηση έχει κακές σχέσεις με το γαύρο. Σε όλες όμως τις ομάδες οι πρόεδροι έχουν κάνει μλκιες. Μήπως ο Μελισσανίδης δεν ήταν χερι χέρι με τον ρπ μέχρι να τα σπάσουν; Ή ο,τι κάνει ο Μελ, Αλαφούζος, ρπ κλπ εκφράζει κ τους οπαδούς;; Δεν νομίζω..

Δυστυχώς οι μεγάλοι κάνουν ο,τι γουστάρουν μεταξύ τους κ εμείς σαν οπαδοί δεν μπορούμε να κάνουμε κ πολλά. Νομίζω καταλαβαινεις κ εσύ σαν αεκτζης.

Στην πράξη λέω φίλε ότι η ομάδα μου έχει πάρει το τρίτο το μακρύτερο από αυτήν την κ καλά συμμαχία. Με βαρ κ έχασα πόσους βαθμούς από καραμπινατα σφυρίγματα.
Kala allo to xeri xeri twn 2 pontiwn k allo n sai to poytanaki toy allou. Auti ti stigmi to afentiko sou einai stin apexw opote logika na min perneis an dn perneis giati eilikrina den xerw kiolas. Otan to afentiko sou itan koumanto egines barca k emeines perpatontas. Tespa emeis san opadoi den mporoume n kanoyme k polla. To na kathomaste na tous kinigame gia n erthei enas allos pou k autos o allos me kapoion tha paei k pali katantaei anousio. Mono n xoume anoixta ta matia mas mporoyme. Ok dn tha soy pw oti lete kai bravo ston karupidi,ok stasi exete s auto alla min mou lete oti i omada soy einai kollitiri tou xontrou paei k polu.
Kata ta alla suntoma tha skasei i fouska tou karypidi o xontros xana tha sas egkataleipsei k pali tha skasoun ta duskola. Sunithismenoi tha m peite alla stantar tha xanaginei.

BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Κυρ 28 Ιουν 2020, 16:20

D.R.I έγραψε: Κυρ 28 Ιουν 2020, 16:10 Kala allo to xeri xeri twn 2 pontiwn k allo n sai to poytanaki toy allou. Auti ti stigmi to afentiko sou einai stin apexw opote logika na min perneis an dn perneis giati eilikrina den xerw kiolas. Otan to afentiko sou itan koumanto egines barca k emeines perpatontas. Tespa emeis san opadoi den mporoume n kanoyme k polla. To na kathomaste na tous kinigame gia n erthei enas allos pou k autos o allos me kapoion tha paei k pali katantaei anousio. Mono n xoume anoixta ta matia mas mporoyme. Ok dn tha soy pw oti lete kai bravo ston karupidi,ok stasi exete s auto alla min mou lete oti i omada soy einai kollitiri tou xontrou paei k polu.
Kata ta alla suntoma tha skasei i fouska tou karypidi o xontros xana tha sas egkataleipsei k pali tha skasoun ta duskola. Sunithismenoi tha m peite alla stantar tha xanaginei.
Tι εννοείς έγινα Μπάρτσα και έμεινα περπατώντας; Γιατί όταν έπεσα, έπεσα με γκολ στον Πλατανιά που δεν πέρασε τη γραμμή (θυμάσαι με ποιον ήταν τότε ο Πλατανιάς) και με τα ματ να την πέφτουν στους παίκτες μας. Όταν σώθηκα, σώθηκα κυρίως γιατί εσείς (και δεν εννοώ τον κόσμο) δεν καιγόσασταν για τη σωτηρία. Αλλιώς και τότε θα πέφταμε.

Ο Καρυπίδης και μέσα στα αποδυτήρια έχει φάει μάπες, και στη σουίτα του έχει φάει μάπες (όταν βγήκε και μίλησε στο κανάλι του χοντρού) -αυτό δεν αφορά κανένα άλλο πέρα από εμάς πάντως.

Το τι έχουμε τραβήξει από το Μαρινάκη τα έγραψα παραπάνω. Το ότι δε βγήκαμε 2 χρονιές Ευρώπη -δε βγήκε η ομάδα του Κούπερ που κέρδισε την Ατλέτικο Ευρώπη και βγήκε ο Μπέος- βοήθησε στο να τραβήξουμε ότι τραβήξαμε στην πορεία. Όταν ο πρόεδρος μου στη Γ εθνική έκανε μήνυση στο Μαρινάκη για το ματς της Βέροιας και μεσολάβησαν θεοί και δαίμονες να μην ανέβω δε θυμάμαι να ενδιαφέρθηκε κανείς πάντως και να είπε τι κάνει ο χοντρός στα σκουλίκια. Βρουμ Βρουμ και τρακτέρ.

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τετ 08 Ιούλ 2020, 11:27

Ρε μαλάκες μπέσα τώρα, πως το δέχεστε να είστε πιόνια και παράρτημα του γαύρου; Και τόσο απροκάλυπτα. Κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι ποτέ ξανά ανάμεσα σε μεγάλες υποτίθεται ομάδες. Και αναφέρομαι σε εσάς σαν κόσμο γιατί δεν βλέπω κάποια αντίδραση. Και ο Άρης δεν είναι ούτε Πλατανιάς, ούτε Εργοτέλης, ούτε Ξάνθη. Καλώς ή κακώς είναι ΑΡΗΣ. Δεν ξέρω αν έχετε εκφράσει αντίθεση προς την διοίκηση και δεν έχει βγει προς τα έξω, αλλά μου προκαλεί εντύπωση. Τι να πω...
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από D.R.I » Τετ 08 Ιούλ 2020, 11:31

PATSIFRIKOS έγραψε: Τετ 08 Ιούλ 2020, 11:27 Ρε μαλάκες μπέσα τώρα, πως το δέχεστε να είστε πιόνια και παράρτημα του γαύρου; Και τόσο απροκάλυπτα. Κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι ποτέ ξανά ανάμεσα σε μεγάλες υποτίθεται ομάδες. Και αναφέρομαι σε εσάς σαν κόσμο γιατί δεν βλέπω κάποια αντίδραση. Και ο Άρης δεν είναι ούτε Πλατανιάς, ούτε Εργοτέλης, ούτε Ξάνθη. Καλώς ή κακώς είναι ΑΡΗΣ. Δεν ξέρω αν έχετε εκφράσει αντίθεση προς την διοίκηση και δεν έχει βγει προς τα έξω, αλλά μου προκαλεί εντύπωση. Τι να πω...
Exoun perasei polla isws auto na toys exeis kanei n skeftontai den gamietai afou dn ginete alliws. K meis tote p pesame ton genari ithele n mas stilei fetfa k n mas parei poutanaki alla pali kala antidrasame
Pantws einai antikeimenika tromaktiki xeftila giati milame gia tn ari oxi ti livadeia toy kompoti.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες