ΑΕΛ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες της Β' και Γ' κατηγορίας
crimson
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 16:25
Has thanked: 21 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από crimson » Δευ 13 Μαρ 2017, 16:23

ΤheFamous82 έγραψε: Δευ 13 Μαρ 2017, 15:59
ΟΠΑΔΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ....
τι προσωπικές αντιπάθειες και κόντρες υπήρχαν το καλοκαίρι του 2011 που ανοίξαμε "λογαριασμούς";
Ανεβαζω μερος ενος ποστ που γραφτηκε σε φορουμ της ΑΕΛ, και περιεχει αποσπασματα απο το βιβλιο ¨το φαινομενο των ultras στην ιταλια", γιατι παρομοιες καταστάσεις έχουν υπάρξει και υπάρχουν σε ολα τα πεταλα/συνδεσμους εντός και εκτός Ελλάδος..βεβαια μιλαμε για γεγονοτα τουλάχιστον 20-25 χρονια πριν αλα λογικο απ τη στιγμή που το ιταλικο οπαδικο κινημα μετραει περισσοτερα χρονια απ το ελληνικο.


νεα σχηματα κανουν την εμφάνιση τους αμφισβητωντας το ρολο των παλαιοτερων και ανατρεποντας την εσωτερική ιεραρχία..
https://i.imgur.com/33lqu2a.jpg

... ελαχιστες ειναι οι κερκιδες οπου δεν υπάρχουν εσωτερικες διαμάχες.οι αφορμες ειναι πολυάριθμες:ο ευπρεπισμος των πρωτοπόρων σχηματων που δεν προεβλεψαν αυτη την επανάσταση..
https://i.imgur.com/knTcLur.jpg

οι νεες γενιες αμφισβητουν πραγματικά τους βετεράνους..
https://i.imgur.com/9L8QzfH.jpg

στις περιπτώσεις αυτες οι φιλονικιες λύνονται με τη βία
https://i.imgur.com/hf4hDZ5.jpg

Το συμπέρασμα λοιπόν ειναι οτι το πρόβλημα ειναι κατα βάση κοινωνικό.

Η παλιότερη γενια του Συνδεσμου και η ηγεσια του (η οποια ειναι η ιδια απο το 1997) αργησε να καταλάβει (ισως δεν το εκανε και ποτέ) οτι οι εποχες ειχαν/έχουν αλλάξει, δεν προσπαθησε να έρθει κοντα στην τοτε νεα γενιά με αποτέλεσμα το χασμα να μεγαλώνει, αντίθετα προσπαθησε να συνεχισει ενα τροπο δρασης και μια νοοτροπία η οποια ειχε ηδη αρχισει να ξεθωριάζει,εφαρμοζοντας τελικα το πιο σκληρό της μετρο,τον εκδιωγμο και την αποπομπή μελων ειτε εσκεμμενα ειτε ακουσια σε αλλες περιπτωσεις. (βεβαια υπηρξαν και πρωτοποριακες ιδεες οι οποιες εφαρμοστηκαν και καναμε πολλα βηματα μπροστα)

Στην τελικη ομως κανενας δεν σκεφτηκε οτι ΟΛΟΙ ειναι απαραιτητοι μεσα σε ενα Συνδεσμο και κανενας δεν προεβλεψε οτι αυτο καποια στιγμη θα γυρναγε μπούμερανγκ εκτος απο λιγους που τα ελεγαν και καταντουσαν γραφικοι.

Χωρις να αποτελεί δικαιολογια για τα οσα απαράδεκτα συμβαίνουν στο οπαδικο κινημα της Λάρισας υπάρχει μια μεγάλη αλήθεια.Ειναι γεγονος οτι ενα μεγάλο ποσοστό των ατομων που ειναι/ηταν οργανωμένοι σε συνδέσμους ή γκρουπ τα τελευταία χρόνια, υπηρξαν αρχικα μέλη των Μonsters.(oποτε κατι δεν εχει παει καλα και δεν φταίει παντα ο Συνδεσμος εννοειτε)

Ας μην ξεχναμε οτι καπως ετσι βγηκαν και ιδρυθηκαν οι MONSTERS μεσα απο τους κυκλους των Ιερολοχιτων το 1982.

Ας κοιταξουμε λοιπον να βρουμε μια λυση για το καλο της ΑΕΛ και της Θυρας-1 και ας σταματησουμε να σπηλωνουμε το Όνομα του Συνδεσμου και κυριως των ατομων που χαθηκαν στο περασμα των χρονων,γιατι οι MONSTERS ειναι τα ατομα που ιδρυσαν το Συνδεσμο το 82 και ολοι οι υπολοιποι ειμαστε απλοι συνεχιστες της Ιδεας τους..

Αν δεν υπηρχε η ΑΕΛ δεν θα υπηρχαν και οι MONSTERS αλά οταν η ροδα γυρισε, αν δεν υπηρχαν οι MONSTERS η ΑΕΛ θα ειχε εξαφανιστει..
κάπως αλλιώς όμως τα λεει αυτός που έγραψε το ποστ στο φόρουμ και το χρέωμα το ρίχνει αποκλειστικά στο σύνδεσμο και για να ειμαστε ακριβείς σε κάποιους απο το σύνδεσμο και επίσης εδώ μιλάμε για συρραφή ανακοινώσεων των monsters Αμπελώνα και του συγκεκριμένου ποστ.
οταν οι ιερολοχίτες διχάστηκαν εγώ ήμουν εκεί. πιτσιρικάς μεν αλλά εκεί. οπότε ξέρω καλύτερα το τι και το πως. αλλά αυτά είναι ιστορία που δεν αφορουν και κανεναν εδω.
θα συμφωνήσω ότι αν δεν υπήρχαν συγκεκριμένα παιδιά να αναβιώσουν τους monsters, που αργοπεθαιναν και αυτοί, ΑΕΛ δε θα υπήρχε τώρα να μιλάμε και την εκτίμηση και το σεβασμό μου γιαυτα ειδικά τα παιδια δεν τα θαμπώνουν οσα έγιναν μεταξύ μας ούτε και προκειται, αλλά όταν εσύ που φέρεις το όνομα το ευτελίζεις με ανοίγματα τύπου αμπελώνα μην περιμένεις να σε σεβαστεί αυτος που θέλει να σε τελειώσει, καλή ώρα ο γνωστός.
προσωπική μου θέση είναι ότι κι ο σφα πρέπει να κλείσει και να γίνει μια νέα Θύρα 1. ο ένας που έκλεισε φέρει το ιστορικό οπαδικό όνομα, ο άλλος που πρέπει να κλείσει φέρει το ιστορικό όνομα της έδρας. αν με όσα γίνονται μπορει να βρεθεί άκρη δεν εχω γνωμη. άλλωστε μεγάλωσα για να είμαι ενεργός. αλλά το πέταλο μου λείπει.
κι ο κούγιας πρεπει να παρει πόδι. για μένα αυτός είναι απαράβατος όρος κάθε ένωσης.
αλλιώς σύντομα κι οι monsters σαν τους ιερολοχίτες θα αναφέρονται.
ΑmstEL.... Γιατί έτσι μας αρέσει...

Άβαταρ μέλους
A1964EL
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Δευ 25 Αύγ 2014, 14:12
Has thanked: 20 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από A1964EL » Δευ 13 Μαρ 2017, 21:05

crimson έγραψε: Δευ 13 Μαρ 2017, 16:23
ΤheFamous82 έγραψε: Δευ 13 Μαρ 2017, 15:59
ΟΠΑΔΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ....
τι προσωπικές αντιπάθειες και κόντρες υπήρχαν το καλοκαίρι του 2011 που ανοίξαμε "λογαριασμούς";
Ανεβαζω μερος ενος ποστ που γραφτηκε σε φορουμ της ΑΕΛ, και περιεχει αποσπασματα απο το βιβλιο ¨το φαινομενο των ultras στην ιταλια", γιατι παρομοιες καταστάσεις έχουν υπάρξει και υπάρχουν σε ολα τα πεταλα/συνδεσμους εντός και εκτός Ελλάδος..βεβαια μιλαμε για γεγονοτα τουλάχιστον 20-25 χρονια πριν αλα λογικο απ τη στιγμή που το ιταλικο οπαδικο κινημα μετραει περισσοτερα χρονια απ το ελληνικο.


νεα σχηματα κανουν την εμφάνιση τους αμφισβητωντας το ρολο των παλαιοτερων και ανατρεποντας την εσωτερική ιεραρχία..
https://i.imgur.com/33lqu2a.jpg

... ελαχιστες ειναι οι κερκιδες οπου δεν υπάρχουν εσωτερικες διαμάχες.οι αφορμες ειναι πολυάριθμες:ο ευπρεπισμος των πρωτοπόρων σχηματων που δεν προεβλεψαν αυτη την επανάσταση..
https://i.imgur.com/knTcLur.jpg

οι νεες γενιες αμφισβητουν πραγματικά τους βετεράνους..
https://i.imgur.com/9L8QzfH.jpg

στις περιπτώσεις αυτες οι φιλονικιες λύνονται με τη βία
https://i.imgur.com/hf4hDZ5.jpg

Το συμπέρασμα λοιπόν ειναι οτι το πρόβλημα ειναι κατα βάση κοινωνικό.

Η παλιότερη γενια του Συνδεσμου και η ηγεσια του (η οποια ειναι η ιδια απο το 1997) αργησε να καταλάβει (ισως δεν το εκανε και ποτέ) οτι οι εποχες ειχαν/έχουν αλλάξει, δεν προσπαθησε να έρθει κοντα στην τοτε νεα γενιά με αποτέλεσμα το χασμα να μεγαλώνει, αντίθετα προσπαθησε να συνεχισει ενα τροπο δρασης και μια νοοτροπία η οποια ειχε ηδη αρχισει να ξεθωριάζει,εφαρμοζοντας τελικα το πιο σκληρό της μετρο,τον εκδιωγμο και την αποπομπή μελων ειτε εσκεμμενα ειτε ακουσια σε αλλες περιπτωσεις. (βεβαια υπηρξαν και πρωτοποριακες ιδεες οι οποιες εφαρμοστηκαν και καναμε πολλα βηματα μπροστα)

Στην τελικη ομως κανενας δεν σκεφτηκε οτι ΟΛΟΙ ειναι απαραιτητοι μεσα σε ενα Συνδεσμο και κανενας δεν προεβλεψε οτι αυτο καποια στιγμη θα γυρναγε μπούμερανγκ εκτος απο λιγους που τα ελεγαν και καταντουσαν γραφικοι.

Χωρις να αποτελεί δικαιολογια για τα οσα απαράδεκτα συμβαίνουν στο οπαδικο κινημα της Λάρισας υπάρχει μια μεγάλη αλήθεια.Ειναι γεγονος οτι ενα μεγάλο ποσοστό των ατομων που ειναι/ηταν οργανωμένοι σε συνδέσμους ή γκρουπ τα τελευταία χρόνια, υπηρξαν αρχικα μέλη των Μonsters.(oποτε κατι δεν εχει παει καλα και δεν φταίει παντα ο Συνδεσμος εννοειτε)

Ας μην ξεχναμε οτι καπως ετσι βγηκαν και ιδρυθηκαν οι MONSTERS μεσα απο τους κυκλους των Ιερολοχιτων το 1982.

Ας κοιταξουμε λοιπον να βρουμε μια λυση για το καλο της ΑΕΛ και της Θυρας-1 και ας σταματησουμε να σπηλωνουμε το Όνομα του Συνδεσμου και κυριως των ατομων που χαθηκαν στο περασμα των χρονων,γιατι οι MONSTERS ειναι τα ατομα που ιδρυσαν το Συνδεσμο το 82 και ολοι οι υπολοιποι ειμαστε απλοι συνεχιστες της Ιδεας τους..

Αν δεν υπηρχε η ΑΕΛ δεν θα υπηρχαν και οι MONSTERS αλά οταν η ροδα γυρισε, αν δεν υπηρχαν οι MONSTERS η ΑΕΛ θα ειχε εξαφανιστει..
κάπως αλλιώς όμως τα λεει αυτός που έγραψε το ποστ στο φόρουμ και το χρέωμα το ρίχνει αποκλειστικά στο σύνδεσμο και για να ειμαστε ακριβείς σε κάποιους απο το σύνδεσμο και επίσης εδώ μιλάμε για συρραφή ανακοινώσεων των monsters Αμπελώνα και του συγκεκριμένου ποστ.
οταν οι ιερολοχίτες διχάστηκαν εγώ ήμουν εκεί. πιτσιρικάς μεν αλλά εκεί. οπότε ξέρω καλύτερα το τι και το πως. αλλά αυτά είναι ιστορία που δεν αφορουν και κανεναν εδω.
θα συμφωνήσω ότι αν δεν υπήρχαν συγκεκριμένα παιδιά να αναβιώσουν τους monsters, που αργοπεθαιναν και αυτοί, ΑΕΛ δε θα υπήρχε τώρα να μιλάμε και την εκτίμηση και το σεβασμό μου γιαυτα ειδικά τα παιδια δεν τα θαμπώνουν οσα έγιναν μεταξύ μας ούτε και προκειται, αλλά όταν εσύ που φέρεις το όνομα το ευτελίζεις με ανοίγματα τύπου αμπελώνα μην περιμένεις να σε σεβαστεί αυτος που θέλει να σε τελειώσει, καλή ώρα ο γνωστός.
προσωπική μου θέση είναι ότι κι ο σφα πρέπει να κλείσει και να γίνει μια νέα Θύρα 1. ο ένας που έκλεισε φέρει το ιστορικό οπαδικό όνομα, ο άλλος που πρέπει να κλείσει φέρει το ιστορικό όνομα της έδρας. αν με όσα γίνονται μπορει να βρεθεί άκρη δεν εχω γνωμη. άλλωστε μεγάλωσα για να είμαι ενεργός. αλλά το πέταλο μου λείπει.
κι ο κούγιας πρεπει να παρει πόδι. για μένα αυτός είναι απαράβατος όρος κάθε ένωσης.
αλλιώς σύντομα κι οι monsters σαν τους ιερολοχίτες θα αναφέρονται.
αν διαβάσεις την ανακοίνωση των σφα θα καταλάβεις πολλα, επίσης αυτο που λες "προσωπική μου θέση είναι ότι κι ο σφα πρέπει να κλείσει και να γίνει μια νέα Θύρα 1" το λενε μεσα! το θεμα ειναι τα τερατα και αυτοι που τα κουμανταρουν γιατι δεν νομιζω πως τους παίρνει ολους η μπαλα απο εκει μεσα παρα μονο τα μεγαλα κεφάλια τα οποια κανουν και τα κουμαντα να το πάρουν αποφαση πως ή ολοι μαζι σαν ενα ή χωρις εκεινους.. Μακαρι να μην βαλουν τον εγωισμό τους απο πανω
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
Think locally, FUCK globally.

Άβαταρ μέλους
A1964EL
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Δευ 25 Αύγ 2014, 14:12
Has thanked: 20 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από A1964EL » Δευ 13 Μαρ 2017, 21:10

Η ΑΕΛ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
Think locally, FUCK globally.

crimson
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 16:25
Has thanked: 21 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από crimson » Δευ 13 Μαρ 2017, 21:52

A1964EL έγραψε: Δευ 13 Μαρ 2017, 21:05 αν διαβάσεις την ανακοίνωση των σφα θα καταλάβεις πολλα, επίσης αυτο που λες "προσωπική μου θέση είναι ότι κι ο σφα πρέπει να κλείσει και να γίνει μια νέα Θύρα 1" το λενε μεσα! το θεμα ειναι τα τερατα και αυτοι που τα κουμανταρουν γιατι δεν νομιζω πως τους παίρνει ολους η μπαλα απο εκει μεσα παρα μονο τα μεγαλα κεφάλια τα οποια κανουν και τα κουμαντα να το πάρουν αποφαση πως ή ολοι μαζι σαν ενα ή χωρις εκεινους.. Μακαρι να μην βαλουν τον εγωισμό τους απο πανω
δεν ξέρω τι θέλεις να πεις με το "θα καταλαβεις πολλα" αλλά όταν διάβασα το αρχικό κειμενο δεν είδα κάτι που δεν ήξερα ήδη.
το ότι η δική μου θέση ταυτίζεται με αυτο που λένε στην ανακοινωση τα παιδια δε σημαίνει κάτι.
για μένα κουγιας δεν υπάρχει. ο τύπος ειναι σκουπίδι και είναι καλύτερο για τον καθένα μας να τον κρατάει σε απόσταση.
τα τερατα έχουν κλεισει. ας τα αφήσουμε στην ησυχία τους. κουμάντα σε κάτι που έχει τελειώσει δεν υπάρχουν.
μόνον ενας σύνδεσμος υπάρχει στη Λαρισα και ειναι ο σφα. αυτός κρίνεται γιατί αυτός λειτουργεί.
ΑmstEL.... Γιατί έτσι μας αρέσει...

Άβαταρ μέλους
A1964EL
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Δευ 25 Αύγ 2014, 14:12
Has thanked: 20 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από A1964EL » Δευ 13 Μαρ 2017, 23:01

crimson έγραψε: Δευ 13 Μαρ 2017, 21:52
A1964EL έγραψε: Δευ 13 Μαρ 2017, 21:05 αν διαβάσεις την ανακοίνωση των σφα θα καταλάβεις πολλα, επίσης αυτο που λες "προσωπική μου θέση είναι ότι κι ο σφα πρέπει να κλείσει και να γίνει μια νέα Θύρα 1" το λενε μεσα! το θεμα ειναι τα τερατα και αυτοι που τα κουμανταρουν γιατι δεν νομιζω πως τους παίρνει ολους η μπαλα απο εκει μεσα παρα μονο τα μεγαλα κεφάλια τα οποια κανουν και τα κουμαντα να το πάρουν αποφαση πως ή ολοι μαζι σαν ενα ή χωρις εκεινους.. Μακαρι να μην βαλουν τον εγωισμό τους απο πανω
δεν ξέρω τι θέλεις να πεις με το "θα καταλαβεις πολλα" αλλά όταν διάβασα το αρχικό κειμενο δεν είδα κάτι που δεν ήξερα ήδη.
το ότι η δική μου θέση ταυτίζεται με αυτο που λένε στην ανακοινωση τα παιδια δε σημαίνει κάτι.
για μένα κουγιας δεν υπάρχει. ο τύπος ειναι σκουπίδι και είναι καλύτερο για τον καθένα μας να τον κρατάει σε απόσταση.
τα τερατα έχουν κλεισει. ας τα αφήσουμε στην ησυχία τους. κουμάντα σε κάτι που έχει τελειώσει δεν υπάρχουν.
μόνον ενας σύνδεσμος υπάρχει στη Λαρισα και ειναι ο σφα. αυτός κρίνεται γιατί αυτός λειτουργεί.
στο οτι ολοι μας ξερουμε δεν αμφιβάλλω, ουτε οι σφα νομιζω ηθελαν να βγαλουν στην φορα τα προβλήματα μας απλα αναγκάστηκαν με την πουστια που εκαναν τα τερατα. να παει να γαμηθεί ο κουγιας και ο καθε κουγιας, αν για εναν κουγια κλείνει ενας συνδεσμος τοτε κατι δεν παει καλα..
ΥΓ. Δεν ανήκω σε κανενα σύνδεσμο, σε περιπτωση που νομίζεται οτι δικαιολογώ καποιον
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
Think locally, FUCK globally.

Άβαταρ μέλους
A1964EL
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Δευ 25 Αύγ 2014, 14:12
Has thanked: 20 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από A1964EL » Σάβ 18 Μαρ 2017, 17:37

σε σχολικο προταθλημα Λαρισα-βολου:
Ωστόσο η μπάλα... μεταφέρθηκε στην κερκίδα, όπου λίγο πριν από το τέλος του αγώνα, φίλαθλοι-μαθητές (;) πέταξαν μπουκάλι στον αγωνιστικό χώρο και τα αίματα άναψαν. Στη συνέχεια, πανό που είχαν οι μαθητές του 1ου ΓΕΛ Νέας Ιωνίας έγινε στόχος, με τους φιλοξενούμενους εισβολείς να απειλούν τους μαθητές του 1ου ΓΕΛ! Από το σκηνικό πολέμου, ενώ μαθητές ήρθαν ακόμη και στα χέρια...

Φιλοξενούμενοι μαθητές του 1ου ΓΕΛ Νέας Ιωνίας, αφού φυγαδεύτηκαν άρον-άρον, αποχώρησαν από το κλειστό μετά από μισή ώρα, με τη συνοδεία περιπολικού και αστυνομικής δύναμης κατά την επιστροφή τους στο Βόλο.
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
Think locally, FUCK globally.

ΤheFamous82
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Κυρ 02 Νοέμ 2014, 21:25
Has thanked: 23 times
Been thanked: 36 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΤheFamous82 » Κυρ 19 Μαρ 2017, 14:28

Να και καποιες σωστες κινησεις που αξιζει να καταγραφονται..
Το μηνυμα στη φανελα γινεται και πραξη.

«Ταυτόχρονα με το άνοιγμα του AEL FC ARENA σε όλες τις Ακαδημίες των σωματείων όλων των αθλημάτων που καλλιεργούνται στο νομό της Λάρισας, η ΠΑΕ ΑΕΛ φιλοξένησε χθες στο γήπεδό της και μια ομάδα 50 περίπου προσφυγόπουλων από την Συρία, μαζί με τους συνοδούς τους, που διαμένουν στον καταυλισμό του πρώην στρατοπέδου «Ευθυμιόπουλου».

Χαρά μας η έκδηλη χαρά τους και βαθύτατη η ικανοποίησή μας για την ευγνωμοσύνη που εύκολα διέκρινε κανείς στα μάτια τους, γι’ αυτές τις λίγες ώρες ξενοιασιάς που μπορέσαμε να τους προσφέρουμε, σε αγαστή πάντα συνεργασία με τους ανθρώπους του δήμου Λαρισαίων που είναι εντεταλμένοι για την φροντίδα τους.

Η ΠΑΕ ΑΕΛ συνεπής στην κοινωνική της αποστολή, επεξεργάζεται την οργάνωση και άλλων δράσεων ανάλογου περιεχομένου ως το τέλος της περιόδου, όπως η συμμετοχή της στην προσπάθεια ανακαίνισης της παιδιατρικής κλινικής του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου, για την οποία θα υπάρξει εκτενέστερη ενημέρωση σε σύντομο χρονικό διάστημα».


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
psychedelic ael
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ 20 Ιαν 2016, 21:05
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Επικοινωνία:

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από psychedelic ael » Δευ 20 Μαρ 2017, 02:12

Κούγιας: "Αν δεν πήγαινα με τον μαρινακη η ΑΕΛ δε θα έπαιζε στην Α εθνικη" Ας μας εξηγήσουν οι συνοπαδοι που βγάζουν τσεκούρια σε άλλους δικούς μας μιλωντας για ενοτητες και όλοι μαζι στην 1 τη δική τους οπτική και γιατί δεν βγάζουν σε άλλους που θα έπρεπε τσεκούρια

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Kranos » Δευ 20 Μαρ 2017, 09:26

Εκτός από τσεκούρια σε δικούς τους , πλέον δέρνουν και ομάδα e-sports . Τυροhooligans :hool :hool
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

Άβαταρ μέλους
DER NIKARA-3
Δημοσιεύσεις: 2543
Εγγραφή: Δευ 06 Δεκ 2010, 04:12
Has thanked: 232 times
Been thanked: 44 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από DER NIKARA-3 » Δευ 20 Μαρ 2017, 15:15

:lol :pro



γαυροι πρεπει να ηταν ομως το διαβασα και αλλου

https://www.vice.com/gr/article/opadoi- ... na8hnaikoy
ΟΠΟΥ ΚΙ'ΑΝ ΠΑΩ...ΟΠΟΥ ΚΙ'ΑΝ ΠΑΩ......ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ
BLUE ANGELS

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης