ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από no passaran » Κυρ 26 Ιουν 2016, 11:40

Ισα ρε πρυτανη. ειχα πει αν μη γραφω βεβαια σας παρακολουθω που και που και απ οτι βλεπω συνεχιζει το μονα ζυγα μονοζυγα. για πες μας και εσυ για την παραγκα που εχουμε στο μπασκετ γιατυι φημιζεσαι για την ακεραιοτητα και την τιμιοτητα σου
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Kranos » Κυρ 26 Ιουν 2016, 11:49

no passaran έγραψε:Ισα ρε πρυτανη. ειχα πει αν μη γραφω βεβαια σας παρακολουθω που και που και απ οτι βλεπω συνεχιζει το μονα ζυγα μονοζυγα. για πες μας και εσυ για την παραγκα που εχουμε στο μπασκετ γιατυι φημιζεσαι για την ακεραιοτητα και την τιμιοτητα σου
:acab :pin :acab :pin
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

Tsiou
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ 2011, 22:41
Has thanked: 109 times
Been thanked: 13 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Tsiou » Τρί 28 Ιουν 2016, 10:23



«Με πήγαιναν στον (σ.σ.: αναφέρεται το όνομα πολύ γνωστού επιχειρηματία που δραστηριοποιείται στον χώρο της υγείας). Είχαμε συναντηθεί στο (σ.σ.: γνωστό νυχτερινό κέντρο στη Λ. Ποσειδώνος) και με πήρε με το πολυτελές αυτοκίνητό του και με πήγε σπίτι του. Με έβαζε σε τζακούζι στον τελευταίο όροφο και εκείνος έπαιρνε την πιατέλα με την κοκαΐνη, καθόταν χαλαρός στο τζακούζι, ρούφαγε κόκα και μου έλεγε και μένα να κάνω.

Την πρώτη φορά μού έδωσε 900 ευρώ, τις επόμενες του είπαν να δίνει 200-300 ευρώ. Μου πρότεινε να μείνω μαζί και να μου βάλει 50-100 χιλιάδες ευρώ στον λογαριασμό μου. Ήθελε να με πάρει γιατί είμαι Ελληνίδα και πάνω απ’ όλα είμαστε Σπαρτιάτες. Μου έβαζε και το τραγούδι της Σπάρτης. Το είπα στους (…) και μου είπαν να του πω να τους δώσει τα λεφτά να με πουλήσουν σ’ αυτόν. Είχα καταλάβει και στο παρελθόν ότι έψαχναν να με πουλήσουν στο εξωτερικό», ανάφερε η 15χρονη για τον πλούσιο πελάτη που καυχιόταν για τις γνωριμίες του και επιδείκνυε φωτογραφίες του μαζί τους.

Κώδικας: Επιλογή όλων

http://kourdistoportocali.com/magazine/evaze-se-tzakouzi-ston-telefteo-orofo-ke-ekinos-eperne-tin-piatela-tin-koka%CE%90ni/
κοκακιας,σπαρτιατης,δραστηριοποιειται στο χωρο της υγειας,εβαζε τον υμνο της σπαρτης...δεν παει πουθενα το μυαλο μου...


είδα πανό μοναχικά
να τραγουδάνε πως υπάρχουμε ακόμα


Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 28 Ιουν 2016, 10:44

που παει το μυαλο σου..?και τι σχεση εχει με το ποδοσφαιρο που το εβαλες εδω..?
και βασικα ο κατηγορουμενος η καποιοι απο τους κατηγορουμενος νομιζω ειναι ειδη μεσα προφυλακιστεοι ,απλα τωρα θα εκδικαστει η υποθεση

Tsiou
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ 2011, 22:41
Has thanked: 109 times
Been thanked: 13 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από Tsiou » Τρί 28 Ιουν 2016, 11:04

αμειλικτα τα ερωτηματα σου


είδα πανό μοναχικά
να τραγουδάνε πως υπάρχουμε ακόμα


Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από ultratyler » Τρί 28 Ιουν 2016, 11:13

Tsiou έγραψε:


«Με πήγαιναν στον (σ.σ.: αναφέρεται το όνομα πολύ γνωστού επιχειρηματία που δραστηριοποιείται στον χώρο της υγείας). Είχαμε συναντηθεί στο (σ.σ.: γνωστό νυχτερινό κέντρο στη Λ. Ποσειδώνος) και με πήρε με το πολυτελές αυτοκίνητό του και με πήγε σπίτι του. Με έβαζε σε τζακούζι στον τελευταίο όροφο και εκείνος έπαιρνε την πιατέλα με την κοκαΐνη, καθόταν χαλαρός στο τζακούζι, ρούφαγε κόκα και μου έλεγε και μένα να κάνω.

Την πρώτη φορά μού έδωσε 900 ευρώ, τις επόμενες του είπαν να δίνει 200-300 ευρώ. Μου πρότεινε να μείνω μαζί και να μου βάλει 50-100 χιλιάδες ευρώ στον λογαριασμό μου. Ήθελε να με πάρει γιατί είμαι Ελληνίδα και πάνω απ’ όλα είμαστε Σπαρτιάτες. Μου έβαζε και το τραγούδι της Σπάρτης. Το είπα στους (…) και μου είπαν να του πω να τους δώσει τα λεφτά να με πουλήσουν σ’ αυτόν. Είχα καταλάβει και στο παρελθόν ότι έψαχναν να με πουλήσουν στο εξωτερικό», ανάφερε η 15χρονη για τον πλούσιο πελάτη που καυχιόταν για τις γνωριμίες του και επιδείκνυε φωτογραφίες του μαζί τους.

Κώδικας: Επιλογή όλων

http://kourdistoportocali.com/magazine/evaze-se-tzakouzi-ston-telefteo-orofo-ke-ekinos-eperne-tin-piatela-tin-koka%CE%90ni/
κοκακιας,σπαρτιατης,δραστηριοποιειται στο χωρο της υγειας,εβαζε τον υμνο της σπαρτης...δεν παει πουθενα το μυαλο μου...

και να πηγαινε καπου το μυαλο σου και να πηγαινε και σωστα εκει τι θα βγει?
πιστευεις αν ειναι αυτος θα εχει την παραμικρη επιπτωση?
μην παμε παλι στην κουβεντα περι αστικης δικαιοσυνης,συγκαληψης απο μμε κτλ.

οπως και να χει οποιος και να βαλεις δεκα πακια να τον γαμαν και να εχεις τον υμπνο της σπαρτης τερμα γαμω τα παντα του
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

yakuza
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Τρί 07 Φεβ 2012, 00:13
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από yakuza » Τρί 28 Ιουν 2016, 11:16

Έχει βγει το όνομα του και δεν ήταν ο δ.γ
ΜΙΣΟ ΑΙΩΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από ultratyler » Τρί 28 Ιουν 2016, 11:23

ποιος ηταν ξερουμε?
ετσι για την ιστορια
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

yakuza
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Τρί 07 Φεβ 2012, 00:13
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από yakuza » Τρί 28 Ιουν 2016, 11:51

Το έχουν γράψει τα site αν το ψάξεις θα το δεις ασημακης λέγεται αν θυμάμαι καλά .
ΜΙΣΟ ΑΙΩΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ

vrwmiko_mualo
Δημοσιεύσεις: 2171
Εγγραφή: Σάβ 26 Μαρ 2011, 21:49
Has thanked: 13 times
Been thanked: 32 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από vrwmiko_mualo » Τρί 28 Ιουν 2016, 12:09

K mena ston klironomo pige to mualo klassika alla ekana search..oxi oti tha m fainotan k periergo..
Fragatoi gamiolides
Τησ ανωμαλιας παντου...!!! Αμην .

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες