ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Φωτογραφίες όλων των ελληνικών πετάλων από όλα τα αθλήματα
forgotit
Δημοσιεύσεις: 710
Εγγραφή: Πέμ 13 Ιαν 2011, 23:19
Has thanked: 186 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από forgotit » Τρί 22 Δεκ 2015, 18:45

geia soy re marantona twn balkaniwn

Cutras1908
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Δευ 10 Δεκ 2012, 02:09
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Cutras1908 » Τρί 22 Δεκ 2015, 18:53

Mουρατης έγραψε:Αδερφε για μενα δεν εχει κανει κατι που να πρεπει να τον διωξουμε οπως καναμε στο παρελθον π.χ Σαλιαρελης. Εχει κανει λαθη, ειδικα στην αρχη στο επικοινωνιακο θεμα δεν το πηγαινε καθολου καλα πραγμα ομως που στην πορεια το βελτιωσε σε σημαντικο βαθμο! Ενα απο τα λαθη του ειναι οτι δεν διαχειριστηκε σωστα την κριτικη σταση του κοσμου αλλα μην ξεχναμε και κατι γιατι και ο κοσμος δεν εχει παντα το αλαθητο. Δεν γινεται ο κοσμος να φωναζει "εκανες το θρυλο αεκακι" η "ποσο το εστησες χοντρε" σε ενα ματς που ηταν στο ναο και ο Αλαφουζος
Παμε και στα θετικα του τωρα; Πηρε την ομαδα σε μια δυσκολη εποχη και αφου την ξεχρεωσε την εβαλε και σε μια πιο τεχνοκρατικη και συναμα πιο ορθολογιστικη νοοτροπια και λογικη με βαση το πως δουλευει το συγχρονο ποδοσφαιρο. Απο τα αποτελεσματα προκυπτει οτι το παει καλα το καραβι πλεον εχουμε γινει ενα αξιολογο ευρωπαικο κλαμπ το οποιο παλευει πλεον να καθιερωθει στις ομαδες της δευτερης κατηγοριας απο τεταρτη που ηταν οταν αρχισε αυτο το ευρωπαικο ονειρο που ζουμε την τελευταια 20ετια
Poio pisteveis oti einai to megalytero lathos tou ?

Mουρατης
Δημοσιεύσεις: 259
Εγγραφή: Δευ 07 Δεκ 2015, 17:41
Has thanked: 20 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Mουρατης » Τρί 22 Δεκ 2015, 19:05

Φιλε κουτρα γιατι εχειςτοση περιεργεια να μαθεις τι θεωρουμε εμεις λαθη και τι οχι στα του οικου μας; Νομιζω οτι εδωσα απαντηση τον αδερφο μου πιο πριν και ειμαι σιγουρος οτι με εχει καταλαβει απολυτα. Καποια πραγματα ξερεις δενχρειαζεται να τα αναπαραγουμε σε φορουμ και ειδικα φορουμ τα οποια δεν ειναι ερυθρολευκης αποχρωσης. βρισκομαστε στο γηπεδο η στους συνδεσμους με οποιον ολυμπιακο θελει και συζηταμε τα παντα
παντου ειναι ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Rsqd:.

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Rsqd:. » Τρί 22 Δεκ 2015, 19:07

T'94 έγραψε:Μεταφραστή δε χρειάζομαι...εσύ μάλλον
Αν δεν τον θες πάντως εξηγησε απόδειξε μας αυτό που έχεις στο μυαλό σου γτ εκατομύρια...
Αν δεν μπορείς φορά ένα χαβανέζικο κι ασε τις εξυπναδες
siga min sou fero k apodeixeis apo tis tyropites pou trow kathe proi re baglama....opoios asxoleite kserei..opoios einai myrodias k apla mpainei na xazeuei as katsei kalytera na to apolausei...

Cutras1908
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Δευ 10 Δεκ 2012, 02:09
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Cutras1908 » Τρί 22 Δεκ 2015, 19:24

Gia na katalavw ti skata exete sto kefali sas Kai goustarete ola auta pou exei kanei kai synexizei na kanei o xontros.
Apo thn apanthsh sou synexizw na mh vgazw akrh Kai oute kaneis allos edw mesa.
Kai sigoura den pistevw pws sizitate ta panta stous sindesmous para mono auta pou thewreis thetika me apeiroelaxistes eksaireseis.
H provatopoihsh sas synexizetai me ameiwtous rithmous epeidh ksafnika o xontros ekane ligo kaluterh omada kai auto deixnei oti h katrakyla sas teleiomo den exei Kai oute tha xei.
Auta

Mουρατης
Δημοσιεύσεις: 259
Εγγραφή: Δευ 07 Δεκ 2015, 17:41
Has thanked: 20 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Mουρατης » Τρί 22 Δεκ 2015, 19:38

Οτι εσυ τωρα γνωριζεις τι συμβαινει και τι συζηταμε στους συνδεσμους μας; Ρε μεγαλε εχετε βαλει κοριους; Η προβατοποιηση ποια ειναι ακριβως; Η ομαδα μας εξακολουθει και με την νεα εποχη διοικησης απο τον Mαρινακη να πηγαινει τρενοκαι ακομα καλυτερα απο πριν οποτε στηριζουμε ενεργα το συλλογο και με καθε τροπο! Τωρα οι κουλτουρες και οι ροματζες μεινανε στα χρονοντουλαπα και δεν θα στο αναλυσω περισοτερο! Αν εχεις συναισθηση σε ποια εποχη ζεις θα με καταλαβεις εαν οχι δεν με απασχολει να σου το εξηγησω περισοτερο
παντου ειναι ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Rsqd:.

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Rsqd:. » Τρί 22 Δεκ 2015, 19:38

Mουρατης έγραψε:
j.rebel έγραψε:saini.... :malakia
Το ειπε ενας μια φορα και το εχουν δεσει κομπο ολοι και η πλακα ειναι οτι με τον no passaran εχουμε κανει κατι ομηρικους τσακωμους για τον βαγγελα :lol: παντως εδω μεσα ολοι γνωριζουν τα παντα,ειναι παντου και φυσικα ειναι καθαροι (οπαδικα παντα στο συνολο) σαν το χιονι
me to pou banarei o curvas ton passaran tyxaia pernas k esy k grafeis k les ena geia....ektithesai kathe fora filos...!!!

Mουρατης
Δημοσιεύσεις: 259
Εγγραφή: Δευ 07 Δεκ 2015, 17:41
Has thanked: 20 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Mουρατης » Τρί 22 Δεκ 2015, 19:45

Εαν ανατρεξεις λιγο στα ποσταρισματα μου δεν νομιζω να επιβεβαιωθεις φιλος.Επισης δεν νομιζω ο no pasaran να ελεγε ποτε καλη κουβεντα για τον προεδρο. Τωρα εαν στο μυαλο σου οπως και μερικων αλλων εδω μεσα σας βολευει να λετε οτι ειμαστε το ιδιο προσωπο δεν θα σας το χαλασω,ο πελατης εχει παντα δικιο! :D
παντου ειναι ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Rsqd:.

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από Rsqd:. » Τρί 22 Δεκ 2015, 19:47

Mουρατης έγραψε:Εαν ανατρεξεις λιγο στα ποσταρισματα μου δεν νομιζω να επιβεβαιωθεις φιλος.Επισης δεν νομιζω ο no pasaran να ελεγε ποτε καλη κουβεντα για τον προεδρο. Τωρα εαν στο μυαλο σου οπως και μερικων αλλων εδω μεσα σας βολευει να λετε οτι ειμαστε το ιδιο προσωπο δεν θα σας το χαλασω,ο πελατης εχει παντα δικιο! :D
:etsi :etsi :etsi

Άβαταρ μέλους
panaev
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 140 times
Been thanked: 133 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από panaev » Τρί 22 Δεκ 2015, 19:55

Κατι λες λάθος ομως ρε αγορι...μη μου πεις οτι δεν υπάρχει άλλος τρόπος να γιγαντωθεί ο σύλλογος....μη μου πεις οτι δεν βλεπεις οτι για ολα αυτα που σε κράζουν υπαρχει μια βάση....
Αν θες κ τη γνώμη μου σου λεω λοιπόν οτι σαν άτομο ο Μαρινακης μου ειναι παντελώς αδιάφορος άλλοι φταίνε στο οπαδικό κομμάτι..αυτο ειναι που με πονάει..όλοι αυτοι που ξεκοψανε δεν νομιζω οτι τους πείραξε οτι έκανε χαλια μεταγραφες τους πείραξε το οπαδικό κομμάτι που χει χαθεί η μπαλα....πονάω να βλεπω ατομα στο δρόμο που χουν σημαδέψει το κεφάλι τους για τον Ολυμπιακό κ να μου λένε δεν μου καίγετε καρφί .....ατομα που τα έβλεπα στο γήπεδο κ έσκυβα το κεφαλι....κ τι δεν θα δινα να τους ξανά έβλεπα ολους αυτους ξανά στη κερκίδα κ ας έπαιζα με 11 γκαλιτσιους μεσα....πόσες γενιές πήγανε χαμένες ρε φιλε πόσες?
Αυτα κ τελος δεν εχω να πω κατι ούτε να ερθω σε αντιπαράθεση με ολυμπιακο...δεν το έκανα ποτε...καλη συνεχεια...

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 41 επισκέπτες