ΑΕΛ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες της Β' και Γ' κατηγορίας
Tsiou
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ 2011, 22:41
Has thanked: 109 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Tsiou » Σάβ 19 Ιαν 2013, 16:52

AEL Hooligans έγραψε: ............anathema to internet trele..............
AEL Hooligans έγραψε: .den ksexnw sta petrina 10 atoma sto mirc na prospathoun na kratisoun tin floga orthia me.... evlavia agiou fwtos..........
Aντίφαση ή νομίζω;


είδα πανό μοναχικά
να τραγουδάνε πως υπάρχουμε ακόμα


AEL Hooligans

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από AEL Hooligans » Σάβ 19 Ιαν 2013, 16:58

Tsiou έγραψε:
Aντίφαση ή νομίζω;
...........mono an den gnorizeis ti ginotan tote mporeis na kaneis mia tetoia erotisi.........ektos ki an kaneis kanena litourgima k tin eides lampadidodromos tis ael..............

xourexapes
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 18:43
Has thanked: 421 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από xourexapes » Σάβ 19 Ιαν 2013, 17:07

KARGA AEL έγραψε:Καλό θα ήταν να μιλάμε όσοι τα ζησαμε
Το πρόβλημα είναι όταν κλάνουνε αντί να μιλάνε..
AEL Hooligans έγραψε:min trelenese omws gt stin proti stravi tis omadas tha girisoun ap ekei ..pou irthan...............
Ποια πρώτη στραβή? Εδώ και 3-4 χρόνια μόνο στραβές έχει η ομάδα.
Μη λέτε μαλακίες και υποτιμάτε έτσι εύκολα έναν κόσμο που μέχρι στιγμής έχει σταθεί στο ύψος του και στηρίζει μια ΑΕΛ.. που δεν είναι ΑΕΛ.

Νίκη αύριο να ξεκινήσει η αντεπίθεση επιτέλους!
Του ΑΛΚΑΖΑΡ τα κάγκελα είναι για τους λεβέντες

Tsiou
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ 2011, 22:41
Has thanked: 109 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Tsiou » Σάβ 19 Ιαν 2013, 17:11

AEL Hooligans έγραψε:
Tsiou έγραψε:
Aντίφαση ή νομίζω;
...........mono an den gnorizeis ti ginotan tote mporeis na kaneis mia tetoia erotisi.........ektos ki an kaneis kanena litourgima k tin eides lampadidodromos tis ael..............
Ουτε λαμπαδηδρομος ουτε τιποτα.

Απο την μια γραφεις για ιντερνετ και ποζεριλικια και σωστα τα γραφεις και απο την αλλη για αναμμενη φλογα στο mirc.Εμενα μου κανει καπως.Τεσπα πες οτι εχω προβλημα και συνεχισε..


Υγ.Παντως ο πλανητης saturn τελευταια λενε οτι περναει σε φαση justice.Μου τα πε ενας thomas και ο sotos γιατι ειναι σε φαση Death In Paradise.Pote_mh_les_pote οπως και να χει...

AΕΛΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ


είδα πανό μοναχικά
να τραγουδάνε πως υπάρχουμε ακόμα


AEL Hooligans

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από AEL Hooligans » Σάβ 19 Ιαν 2013, 17:40

Tsiou έγραψε:
Υγ.Παντως ο πλανητης saturn τελευταια λενε οτι περναει σε φαση justice.Μου τα πε ενας thomas και ο sotos γιατι ειναι σε φαση Death In Paradise.Pote_mh_les_pote οπως και να χει...
...........den to eipes kala to poihma..........giati panta tha iparxei kapoios shadow1 pinontas white horse k vlepontas ton aposperiti panw apo to alkazar.....gia afto tha eisai panta akiros......................

Άβαταρ μέλους
Manu1
Δημοσιεύσεις: 824
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 01:13
Has thanked: 167 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Manu1 » Σάβ 19 Ιαν 2013, 17:54

Φτάσατε στο σημείο να παίζετε με την ιστορία της ίδιας σας της ομάδας για να φανείτε. Τα λόγια είναι περιττά.

Άβαταρ μέλους
KARGA AEL
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Τρί 13 Δεκ 2011, 00:46
Has thanked: 115 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από KARGA AEL » Σάβ 19 Ιαν 2013, 23:21

xourexapes έγραψε:
KARGA AEL έγραψε:Καλό θα ήταν να μιλάμε όσοι τα ζησαμε
Το πρόβλημα είναι όταν κλάνουνε αντί να μιλάνε..
AEL Hooligans έγραψε:min trelenese omws gt stin proti stravi tis omadas tha girisoun ap ekei ..pou irthan...............
Ποια πρώτη στραβή? Εδώ και 3-4 χρόνια μόνο στραβές έχει η ομάδα.
Μη λέτε μαλακίες και υποτιμάτε έτσι εύκολα έναν κόσμο που μέχρι στιγμής έχει σταθεί στο ύψος του και στηρίζει μια ΑΕΛ.. που δεν είναι ΑΕΛ.

Νίκη αύριο να ξεκινήσει η αντεπίθεση επιτέλους!
3-4χρόνια στραβές και δέν άλλαξες ομάδα??Πώς κ έτσι?? :kahmeno
ΠΗΛΑΔΑΚΗ ΠΑΡΕ ΤΟΥΣ ΤΣΑΤΣΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ..
ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΑΕΛ ΕΝΩΘΕΙΤΕ.....

xourexapes
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 18:43
Has thanked: 421 times

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από xourexapes » Σάβ 19 Ιαν 2013, 23:27

ασφαλίτης είσαι και ξέρεις ποιος, που, πότε και γιατί για τον καθένα..?

υγ: και άλλαξε την υπογραφή σου γιατί με αυτά που γράφεις εδώ μέσα δεν μπορείς να ζητάς και να λες "ενωθείτε"
Του ΑΛΚΑΖΑΡ τα κάγκελα είναι για τους λεβέντες

AEL Hooligans

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από AEL Hooligans » Σάβ 19 Ιαν 2013, 23:50

xourexapes έγραψε:
υγ: και άλλαξε την υπογραφή σου γιατί με αυτά που γράφεις εδώ μέσα δεν μπορείς να ζητάς και να λες "ενωθείτε"
ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΑΕΛ ΕΝΩΘΕΙΤΕ.....leei..........esy giati thixtises den se afora..............

Larissa Ghetto

Re: ΑΕΛ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Larissa Ghetto » Κυρ 20 Ιαν 2013, 02:48

xourexapes ΕΣΥ ΕΜΑΘΕΣ ΤΗΝ ΑΕΛ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΕΛ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΥΠΟΤΙΜΗΣΕ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΪΤΣΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΧΘΡΟΣ ΣΑΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ ΚΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΜΙΛΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΜΠΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΠΡΩΗΝ ΓΑΥΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΚΤΥΠΩΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΩΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΣΟΥ ΣΑΝ ΤΟΝ ΧΛΑΠΑΤΣΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ Ε-ΜΑΙΛ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ ΤΟ ΠΟΛΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΩΘΕΙΤΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΑΕΛ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ ΑΠΟ ΠΡΩΗΝ ΟΠΑΔΟΙ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΣΤΗΝ ΑΕΛ ΚΑΙ ΠΑΛΙΩΣΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.

KTF-1- ΑΣΦΑΛΩΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΛ. ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ Η ΑΕΛ ΑΡΓΟΠΕΘΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΠΑΡΤΥ ΚΑΙ ΜΠΥΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΣΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΛΠ.

Tsiou ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ MIRC ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΑΗΔΙΑΖΕΙΣ. ΤΟΣΟ ΔΙΠΡΟΣΩΠΙΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ.

Manu1 ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΑΓΩΝΙΖΕΤΕ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΦΙΛΕ.

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: ΣΤΑΜΑΤΕΙΣΤΕ ΤΟ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ, Η ΑΕΛ ΚΑΤΑΡΡΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ 1988 ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ 2013. ΤΑ ΛΕΜΕ.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες