ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Φωτογραφίες όλων των ελληνικών πετάλων από όλα τα αθλήματα
Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από effenberg7 » Σάβ 19 Ιαν 2013, 22:34

KTF-1- έγραψε:
effenberg7 έγραψε:Λαρισσα μην παρεξηγεισαι...το ιδιο κανετε κι εσεις οταν βλεπετε Λαρισσα θυρα 7 θυρα 13 Παοκ κλπ...βεβαια δεν ξερω αν εχετε συνδεσμο εκει...
oxi ew magka den einai t idio
apo perioxi p exoun syndesmo 5 omades vgike to pani..
oxi apo poli pou pragmatika isxyei to mia poli mia omada...gi'ayto mn ta mperdeyeis :etsi
μαγκα(να πιασω λιγο το υφος σου)για εμενα η ουσια ειναι οτι εβγαλες ενα πανι απο μια περιοχη(που απο οσο φαινεται γιατι δεν γνωριζω)που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ...για εμενα αυτη ειναι η ουσια...

xourexapes καταλαβαινω πως το λες αλλα ειλικρινα αν εβλεπες ενα πανι πεφο Λαρισσας ας πουμε η λεσχη φιλων Ολυμπιακου Λαρισσας η φιλοι Ολυμπιακου Λαρισσας κλπ δεν θα σε πειραζε???και για το ποιος παιζει μπαλα ισως βρισκουμε αλλου την ουσια και μαλλον αυτο γινεται...οπως ειπα και πιο πανω για εμενα ειναι η ουσια και γενικα αυτο με πειραζει οταν βγαινει πανι απο καποιον που δεν υπαρχει..τωρα αν παιζουν πολλοι μπαλα το περναω σε 2η 3η 4η μοιρα...
feelin' frisky?

crimson
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 16:25
Has thanked: 21 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από crimson » Σάβ 19 Ιαν 2013, 22:45

effenberg7 έγραψε:οπως ειπα και πιο πανω για εμενα ειναι η ουσια και γενικα αυτο με πειραζει οταν βγαινει πανι απο καποιον που δεν υπαρχει..
το θεμα ειναι οτι αυτοι ειναι λιγα ατομα και σηκωνουν το πανι, σωστα-λαθος, οπως το βλεπει κανεις.
το να βλεπεις τεραστιο πανι ΛΑΡΙΣΑ να κρεμιεται στην 7 σε αγωνες ή στο μνημοσυνο των παιδιων σας, σημαινει οτι υπαρχεις στη Λαρισα;
κι αυτο ειναι χειροτερο, γιατι δε μιλαμε για 5-10 ξεμπαρκους.
ΑmstEL.... Γιατί έτσι μας αρέσει...

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από effenberg7 » Σάβ 19 Ιαν 2013, 22:48

crimson έγραψε:
effenberg7 έγραψε:οπως ειπα και πιο πανω για εμενα ειναι η ουσια και γενικα αυτο με πειραζει οταν βγαινει πανι απο καποιον που δεν υπαρχει..
το θεμα ειναι οτι αυτοι ειναι λιγα ατομα και σηκωνουν το πανι, σωστα-λαθος, οπως το βλεπει κανεις.
το να βλεπεις τεραστιο πανι ΛΑΡΙΣΑ να κρεμιεται στην 7 σε αγωνες ή στο μνημοσυνο των παιδιων σας, σημαινει οτι υπαρχεις στη Λαρισα;
κι αυτο ειναι χειροτερο, γιατι δε μιλαμε για 5-10 ξεμπαρκους.
τι να σου πω ρε crimson...λιγο πολυ εγω τα ιδια περιπου τα βλεπω...και σου ειπα οτι το λεω αυτο με βαση την ανυπαρξια...τωρα αν ειναι 10-20-50 ανυπαρκτοι το ιδιο μου κανει..τελος παντων τα εχουμε ζησει διαφορετικα ισως να τα βλεπουμε και διαφορετικα :etsi
feelin' frisky?

xourexapes
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 18:43
Has thanked: 421 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από xourexapes » Σάβ 19 Ιαν 2013, 22:55

Ε όταν κάτι δεν ισχύει και ξέρεις ότι γίνεται επίμονα με σκοπό την προπαγάνδα, πειράζει. Και τσούζει που στη Λάρισα δεν μπορεί να υπάρξει/στεριώσει κάτι αλλόθρησκο. Για Χανιά ποιος ασχολείται? Και τι προπαγάνδα να νοιαστώ να περάσω εγώ σαν ΑΕΛ για τα Χανιά..? Αδιάφορη και άσχετη πόλη για μένα και η οποία στο φινάλε πριν να νοιαστεί για ένα χου πανί όπως αυτό και τους 5-6-7 που το φτιάξαν για την πάρτη τους, ας κοιτάξει να πάψει να ναι πουα με κόκκινες-πράσινες-κίτρινες βούλες. Ελπίζω να με πιάνεις.. ;-)
Του ΑΛΚΑΖΑΡ τα κάγκελα είναι για τους λεβέντες

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από effenberg7 » Σάβ 19 Ιαν 2013, 22:59

xourexapes έγραψε:Ε όταν κάτι δεν ισχύει και ξέρεις ότι γίνεται επίμονα με σκοπό την προπαγάνδα, πειράζει. Και τσούζει που στη Λάρισα δεν μπορεί να υπάρξει/στεριώσει κάτι αλλόθρησκο. Για Χανιά ποιος ασχολείται? Και τι προπαγάνδα να νοιαστώ να περάσω εγώ σαν ΑΕΛ για τα Χανιά..? Αδιάφορη και άσχετη πόλη για μένα και η οποία στο φινάλε πριν να νοιαστεί για ένα χου πανί όπως αυτό και τους 5-6-7 που το φτιάξαν για την πάρτη τους, ας κοιτάξει να πάψει να ναι πουα με κόκκινες-πράσινες-κίτρινες βούλες. Ελπίζω να με πιάνεις.. ;-)
βρε εγω σε πιανω απλα σου εξηγω οτι δεν το βλεπω και καλα ως Χανια κλπ...αλλωστε δεν εχω παει και ποτε :lol: ...ουτε σαν προπαγανδα ουτε ως τιποτα...γουσταραν εφτιαξαν ενα πανι και τελος..απλα μην παρεξηγειται και τον αλλον που ειναι απο εκει (ειναι δεν ειναι πρωτη δυναμη αλλα υπαρχει)που τον ενοχλει καθως δεν υπαρχουν στην πολη του..κουβεντα να γινεται ;-)
feelin' frisky?

crimson
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 16:25
Has thanked: 21 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από crimson » Σάβ 19 Ιαν 2013, 23:01

εγω effenberg7 το λεω με την εννοια οτι τελος παντων πιστευω πως στην 7, στη 13,στην 4,στην 21 υπαρχει καποιος ελεγχος και δε σηκωνονται οτι να'ναι πανια. και το ΛΑΡΙΣΑ το σηκωνει η 7 ή καποιος με την εγκριση της 7, αλλα γιατι; δεν το εχεις αναγκη.

ειναι κι ενα αλλο δικο μας πανι, απο ορεστιαδα, "δεν την παλευω μακρια σου". κρεμιεται συχνα αν και εχει κατι λαθος επανω.
ειχε μπολικους δικους μας μονιμαδες εκει και το εφτιαξαν.
δε σημαινει οτι υπαρχει club δικο μας εκει ή οτι ειμαστε υπαρκτοι με τον τροπο που το οριζεις.
ΑmstEL.... Γιατί έτσι μας αρέσει...

xourexapes
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 18:43
Has thanked: 421 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από xourexapes » Σάβ 19 Ιαν 2013, 23:10

effenberg7 έγραψε:
xourexapes έγραψε:Ε όταν κάτι δεν ισχύει και ξέρεις ότι γίνεται επίμονα με σκοπό την προπαγάνδα, πειράζει. Και τσούζει που στη Λάρισα δεν μπορεί να υπάρξει/στεριώσει κάτι αλλόθρησκο. Για Χανιά ποιος ασχολείται? Και τι προπαγάνδα να νοιαστώ να περάσω εγώ σαν ΑΕΛ για τα Χανιά..? Αδιάφορη και άσχετη πόλη για μένα και η οποία στο φινάλε πριν να νοιαστεί για ένα χου πανί όπως αυτό και τους 5-6-7 που το φτιάξαν για την πάρτη τους, ας κοιτάξει να πάψει να ναι πουα με κόκκινες-πράσινες-κίτρινες βούλες. Ελπίζω να με πιάνεις.. ;-)
βρε εγω σε πιανω απλα σου εξηγω οτι δεν το βλεπω και καλα ως Χανια κλπ...αλλωστε δεν εχω παει και ποτε :lol: ...ουτε σαν προπαγανδα ουτε ως τιποτα...γουσταραν εφτιαξαν ενα πανι και τελος..απλα μην παρεξηγειται και τον αλλον που ειναι απο εκει (ειναι δεν ειναι πρωτη δυναμη αλλα υπαρχει)που τον ενοχλει καθως δεν υπαρχουν στην πολη του..κουβεντα να γινεται ;-)
επειδή η Λάρισα είναι ειδική περίπτωση το να φτιάξουν πανί δεν είναι απλά γιατί γούσταραν (και πώς να γουστάρεις βασικά με το πανί να μην το έχεις καν στα χέρια σου και να το χεις σε κάνα σύνδεσμο χιλιόμετρα μακριά από τη Λάρισα και να φοβάσαι μην εκδηλωθείς και πληρώνεις τσάμπα το μάρμαρο), αλλά γιατί θέλουν να πετύχουν και άλλο σκοπό(προπαγάνδα και τσίγκλισμα σ'εμάς). γιατί όταν ο άκυρος που δεν κοζάρει και πολλά δει Λάρισα θ7 ή 13 κλπ κλπ θα σκεφτεί ότι στη Λάρισα υπάρχουν αλλόθρησκοι σύνδεσμοι ή πυρήνες. τώρα για τα Χανιά εγώ σαν ΑΕΛ τι προπαγάνδα μπορώ να βγάλω? και τι τσίγκλισμα να κάνω και σε ποιον? στον γάβρο/βάζελο χανιώτη? γραμμένο τον έχω. γι'αυτό πιστεύω ότι παίζει μεγάλη διαφορά ανάμεσα στα δύο.
Του ΑΛΚΑΖΑΡ τα κάγκελα είναι για τους λεβέντες

n.smyrni 3
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: Τετ 01 Δεκ 2010, 15:09

Re: ΠΑΝΟ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ

Δημοσίευση από n.smyrni 3 » Κυρ 20 Ιαν 2013, 01:39

Exodus έγραψε:Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us
ΒΑΖΕΛΕΣ ΩΡΑΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ .ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ..ΤΑ ΦΑΣΙΣΤΑΚΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ML82
Δημοσιεύσεις: 1684
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 18:23
Has thanked: 160 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από ML82 » Κυρ 20 Ιαν 2013, 02:59

SoutharmyG7 έγραψε:
Spoiler!
ael_re έγραψε:
SoutharmyG7 έγραψε:Εικόνα

:pro :pro :pro :shock: :shock: :shock:
pou vriskeis to periergo re file gia pes mas kai emas?
Οτι 3-4 φοιτητες και 2 μονιμαδες,(αυτοι ειναι ολοι και ολοι)κατσανε και βγαλανε πανι για 1 παιχνιδι στο Ηρακλειο και 1 στο Αλκαζααρ(καλα κανανε και το βγαλανε με γεια τους και χαρα τους),αλλα οχι να κατσουν να ποζαρουν κιολλας για 1 και μοναδικη εκδρομη που εκαναν.
Δηλαδη ελεος...
Ειναι σαν να βγαινουν Αρειανοι απο το Ηρακλειο να βγαζουν φωτο με πανι και να την βαζουν στο ιντερνετ για να δειξουν οτι υπαρχουν και κανουν εκδρομες.
μας εχετε σπασει τα αρχιδια με το θυρα 7 λαρισα και σε πειραζει για τα χανια ρε?????
Ξεφτιλισμενοι γενιτσαροι οπαδοι το μπουλο ρε
Εχετε γεμισει τα πεταλα σας με υποτιθεμενα clyb στην λαρισαν και μας σπατε τον πουτσο.Ενα xania sypport 5 φοιτητων που σε καθε παιχνιδι στην κρητη ηταν εκει σ πειραξε ξεφτιλισμενε γαυρε που εχεις καταστρεψει το ποδοσφαιρο βλακα υπαλληλε.
ΑΕΛ εισαι η ομαδα που σαν σιφουνας σαρωνει
Μπατσοι γουρουνια δολοφονοι

Άβαταρ μέλους
shamrock#athens
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Τετ 22 Δεκ 2010, 14:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 59 times

Re: ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ *ΕΔΩ*

Δημοσίευση από shamrock#athens » Κυρ 20 Ιαν 2013, 03:49

supporter έγραψε:Εικόνα
Ρε φιλαράκι τόσο καιρό σε αυτό το φόρουμε και 2 σου φωτογραφίες με έπεισαν να γράψω! Σκέψου τι κατάφερες. Παλλήνη αγρίνιο ο γκέμπελς της 7 είσαι ρε;;
Οτι χρειάζεται να κάνει για εσένα το τριφύλλι,
το κάνει από τις 3/2/1908

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες