ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 24 Φεβ 2020, 18:21

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 18:10
no passaran έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 16:48
ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 15:59 Α τώρα η διαιτησία ειναι καλη ε;; :lol :lol

Κύκλους κάνει η ζωή. Όπως κάποτε είχα εγώ τα Κόζα τώρα τα έχει η ομάδα σου. Δυστυχώς έτσι παίζεται το παιχνίδι και δεν θα αλλάξει και πότε. Διαφωνώ αλλά δεν εξαρτάται από εμένα
Οταν ειχες εσυ τα κοζια οι εποπτες ειχαν 7 βαθμους μυωπια και ερχόντουσαν χωρις γυαλια

Τωρα εχουμε βαρ και ξενους διαιτητες (που στο ακουσμα τους η επισημος ολυμπιακος παθαινει επιληπτικη κριση) και θεωρεις οτι εχω εγω τα κοζια και γυρισε ο τροχος

twra exoyme var....alla kammia fora mporei na kolhsei...

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 24 Φεβ 2020, 18:25

PATSIFRIKOS έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 16:08 Πασσαραν νίκησες δίκαια οπότε καλά τους ειρωνεύεσαι για τα γραφικά περί κράτος Αθηνών που τους κυνηγάει 200 χρόνια κτλ... αλλά πείτε μας κι εσείς ρε γαύροι... είναι τελικά στημένο το πρωτάθλημα; Γιατί πριν 2 μήνες ήταν. Για γέλια όμως ε...;


kai mono pou exei sta sigoura toulaxiston 1 omada me sfragida...de vazw tis alles 2 (volo panaitwliko),,
kai exei 6 sigourous vathmous apo ksanthi (pou kovei eishthria mono gia ta paokia leei th kyriakh) sthmeno einai kai tha ginei tou mouniou na teleiwnoume....kai mh sou pw oti kanonika einai akyro kai to persino ama pesei katadikh....to prespeio...pou leme

Άβαταρ μέλους
hgnm
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 01:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από hgnm » Δευ 24 Φεβ 2020, 18:52

Τον παναι λεει :D
μόνη μας πατρίδα του ερυθρού τα χρόνια

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Δευ 24 Φεβ 2020, 19:48

PATSIFRIKOS έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 16:08 Πασσαραν νίκησες δίκαια οπότε καλά τους ειρωνεύεσαι για τα γραφικά περί κράτος Αθηνών που τους κυνηγάει 200 χρόνια κτλ... αλλά πείτε μας κι εσείς ρε γαύροι... είναι τελικά στημένο το πρωτάθλημα; Γιατί πριν 2 μήνες ήταν. Για γέλια όμως ε...;
Εγω δεν μπαινω σε υπερβολες των παε και τα επικοινωνιακα, αλλα μηπως δεν εχει τα κοζια ο παοκ δηλαδη? δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο.

φετος δεν ειναι ουτως η αλλως οσο σταθερος ηταν περσι, και απο την αμυνα του φαινεται, αλλα οχι οτι δεν τον εχουν παει σπρωχνοντας

Αλλα γιατι πρεπει να μιλαμε παλι για διαιτησια οταν δεν εγινε κατι χτες?

BulldogsGhetto
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Κυρ 06 Νοέμ 2011, 17:50
Has thanked: 161 times
Been thanked: 379 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BulldogsGhetto » Τρί 25 Φεβ 2020, 01:08

crnobello έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 16:59 Ρε βλακα παπαραν δικαια χάσαμε είδες κάνεις να λέει τπτ για το γκολ κ τα οφσαιντ. Ξέρουμε κ να χάνουμε κ δεν πέσαμε κ απ τα σύννεφα κιόλας κάποιοι το βλέπουμε το έργο εδώ κ κάτι μήνες. Το μόνο που κρατάμε από χτες είναι η παναρα κ η πρωινή επιχείρηση απο τα πουτανακια του χοντρού. Θα τα ξαναπούμε σύντομα.
Κάποτε κάνατε μηνύσεις (σαν παε) τη μέρα του ντέρμπι για κερκιδόπανο που χάθηκε μήνες πριν για να ισχύει αυτόφορο και μπήκαν οι μπάτσοι σε 3 συνδέσμους και το γήπεδο ψάχνοντας. Τώρα σας κυνηγάει το κράτος, τότε ήταν Κυριακή...

Άβαταρ μέλους
bongo
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:53
Has thanked: 216 times
Been thanked: 259 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bongo » Τρί 25 Φεβ 2020, 01:41

Άκυρο τελείως...

Αυτό το ρημάδι το ΠαοκTV τι φάση;
Δεν ξερω αν αξίζει σαν επιχειρηματική ιδέα (έσοδα-εξοδα) αλλά ρε σεις αναθεμα κι αν ειδαμε 5 λεπτά συνεχόμενα μπάλα.
Ή που θα κολλαγε ή που η ποιοτητα θα ήταν λες και βλέπω ψηφιδωτό από νεατερνταλ.
Κάντε ενα διαβημα στον υπεύθυνο, ή κανα restart στο μηχάνημα μήπως και..

Επί του θέματος επίσης, περιμενα την περιγραφή πολύ χειροτερη από σκοπια αντικειμενικοτητας.
Ηταν μια θετική νότα.
Λες του χρόνου ο βαγγελας να ξαναφέρει το "ματζικ τιβι"..;

Στα του ματς, ο προπονητης σας μου φάνηκε πολυ λίγος, ειδικα για το ματς αυτό.
Πέραν του τακτικού, δεν φανηκε να μπριζωσε και τους παίχτες σας καθολου ψυχολογικά.
Από εμάς με διαφορα ξεχωρισε ο Τσιμικαρος, τι μπασιματα εκανε ρε (!)
Ο βαγγελας θα ζεσταινει ηδη το πορτοφόλι του.



Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

γι'αυτό που δεν καταλαβαίνουνε οι άλλοι

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 25 Φεβ 2020, 02:19

PATSIFRIKOS έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 16:54 Πιστεύεις ότι βάζω τον εαυτό μου σε διαδικασία να θυμάμαι ποιος από εσάς είπε τι; Ένα σας θεωρώ όλους, ένας οργανισμός. Ο ολυμπιακός λοιπόν έβγαζε προς τα έξω ΕΠΙΣΗΜΑ ότι το πρωτάθλημα είναι στημένο. Δεν μπορώ να ξέρω ποιοι από εσάς προσωπικά το υιοθετούσαν και ποιοι όχι. Αν εσύ θεωρούσες ότι ο χοντρός επικοινωνιακά έλεγε πίπες το δέχομαι. Ας απαντήσει κάποιος άλλος. Ο saints ας πούμε, να γελάσουμε κιόλας λίγο.

Επίσης πασσαραν κάτι πάνω σε αυτό που απάντησες τώρα στον άλλον. Ο παοκ ίσως έχει τα κόζια στην επο, εσύ όμως τα έχεις στην κυβέρνηση. Οπότε αντιλαμβάνεσαι ότι γενικά πάλι εσύ τα έχεις. Και μάλιστα με προκλητικό τρόπο (πχ η χθεσινοπρωινή έφοδος στην Τούμπα).
εγω παλι,οταν προσπαθω να ανοιξω διαλογο με καποιον,θελω να εχω οσο αυτο μου επιτρεπεται μια σφαιριικη τουλαχιστον αποψη για το ατομο του με βαση τα γραπτα του. Επομενως μιας και μειναμε πλεονβ λιγοι εδω μεσ να τα λεμε νομιζω μεσες ακρες και λιγο πολυ ,ξερουμε τι πιστευει ο καθενας και πως τα εχει στη γκλαβα του..
Δεν με αφορα λοιπον η επισημη αποψη της παε ,τουλαχιστον στα περισοτερα και εκφραζω αποκλειστικα τον εαυτο μου και την αποψη μου σχετικα με τον Ολυμπιακο αλλα κι το ποδοσφαιρο.
Σχετικα με την επο, ολοι βλεπουμε ποιος τημ ελεγχει πλεον,ολοι καταλαβαινουμε τι γινεται και το λεω αυτο με πληρη επιγνωση αλλα και τη σαφη μου θεση πως περυσι ΔΙΚΑΙΑ πηρε το πρωταθλημ! φΕΤΟς ΟΜΩς ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ!
ΤωΡΑ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΗΚΕ ΜΕ ΤΙς ΕΥΛΟΓΙΕ ςΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΚΑΝΑΛΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ολλα αυτα δνε ειναι δυσκολο να αλλαξουν απο τη μια στιγμη στην αλλη, Μην ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩς ΑΡΧΙΚΑ Ο μΑΡΙΝΑΚΗς ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΡΙΖΑ,ΑΒΑΝΤΑΡΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ Η δΟΥΡΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΠΑΣΑΝΕ..οΠΟΤΕ,ΟΣΟ Η ΕΠΟ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ιΒΑΝ ΤΑ ΚΟΖΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ. Οταν γινουν οι εκλογες,οι ισσοροπιες στο πολιτικο γιγνεσθαι δεν θα ειναι παραλογο να εχουν αλλαξει..μεγαλη σκακιερα η πολιτικη φιλε: και δυστυχως το ποπολο που αποθεωνει προεδραρες και οπαδοπατερες σαν θεους,δυσκολο πολυ να το καταλαβει.

Υ.Γ κρομπελε πως σε λενε ξεφορτωσε λιγο μαγκια μην κλασεις κανα αρχιδι και παθεις καμια αφυδατωση
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Τρί 25 Φεβ 2020, 10:51

j.rebel έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 18:25 kai mono pou exei sta sigoura toulaxiston 1 omada me sfragida...de vazw tis alles 2 (volo panaitwliko),,
kai exei 6 sigourous vathmous apo ksanthi (pou kovei eishthria mono gia ta paokia leei th kyriakh) sthmeno einai kai tha ginei tou mouniou na teleiwnoume....kai mh sou pw oti kanonika einai akyro kai to persino ama pesei katadikh....to prespeio...pou leme
Να τους το πάρουν πίσω να το δώσουν σε εσάς. Έτσι Τζόνι μου;

Και το "πρέσπειο" και το "δούρειο" και "του πατέρα" και το "χάρτινο" της αεκ... θέλετε και κανένα από πιο παλιά φίλε?
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 25 Φεβ 2020, 15:42

de me noiazei na to parw...exw 40
alla ama appdeixtei enoxh prepei na akyrwrhei

venum
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ 21 Μαρ 2016, 16:42
Has thanked: 53 times
Been thanked: 110 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από venum » Τρί 25 Φεβ 2020, 15:56

Να ακυρωθεί αλλα μετα να ακυρωθούν και τα μισα σου πρωταθλήματα επεισης .
ΘΥΡΑ 13 ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ
υπάλληλοι και γύφτοι

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Semrush [Bot] και 80 επισκέπτες