ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες της Δ' κατηγορίας και των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων
Άβαταρ μέλους
BrigadeAutonome
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Κυρ 17 Απρ 2011, 13:41
Has thanked: 61 times
Been thanked: 77 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BrigadeAutonome » Παρ 24 Φεβ 2017, 13:48

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε:τετοια καψα για να μην παρουν οι φιλοξενουμενοι 500 εισητηρια? αυτη η ελληνικη οπαδικη σκηνη μες το μενταλιτι ειναι ρε παιδι μου
Ναι, γιατί έγινε στα ίσια και όχι κάτω από το τραπέζι και είχαμε την ίδια διαχείριση στον προηγούμενο γύρο. Αχάριστες αυτές οι γριές.

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Παρ 24 Φεβ 2017, 13:57

Αρκετά άκυρη η ανακοίνωση κατά τη γνώμη μου, έχουν τα δίκια τους επειδή δεν πήραν αυτοί εισιτήρια, αλλά δεν κατάλαβα κι αυτό με την εγκληματική οργάνωση και τη θηλιά...

aleberdin4
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: Παρ 10 Δεκ 2010, 01:38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aleberdin4 » Παρ 24 Φεβ 2017, 14:08

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε:τετοια καψα για να μην παρουν οι φιλοξενουμενοι 500 εισητηρια? αυτη η ελληνικη οπαδικη σκηνη μες το μενταλιτι ειναι ρε παιδι μου
Οχι ολοι οι φιλοξενουμενοι...μονο με οπαδους του ΠΑΟΚ εχουν καψα...
Οταν εχουν ξεφτιλιστει ενα σωρο φορες και απο γηπεδουχοι γινοντε φιλοξενουμενοι μεσα στο γηπεδο τους λογικο δεν ειναι να μη θελουν να δωσουν εισητηρια?
Για τα 500 εισητηρια που λες δεν παιζει ρολο το νουμερο...ανεκαθεν μια ζωη θυμαμαι σκαγαμε τετραπλασιοι και πενταπλασιοι απο τον αριθμο εισητηριων που μας διναν...
Και το ποτιρι ξεχειλισε γι αυτους και κοψαν να δινουν εισητιρια οταν τελευταια φορα που σκασαμε ειμασταν 9.000 ενω μας ειχαν δωσει 2 - 2,5 χιλιαδες απο τι θυμαμε...

Άβαταρ μέλους
tnt10
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ 2011, 13:58
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από tnt10 » Παρ 24 Φεβ 2017, 16:55

aleberdin4 έγραψε:
ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε:τετοια καψα για να μην παρουν οι φιλοξενουμενοι 500 εισητηρια? αυτη η ελληνικη οπαδικη σκηνη μες το μενταλιτι ειναι ρε παιδι μου
Οχι ολοι οι φιλοξενουμενοι...μονο με οπαδους του ΠΑΟΚ εχουν καψα...
Οταν εχουν ξεφτιλιστει ενα σωρο φορες και απο γηπεδουχοι γινοντε φιλοξενουμενοι μεσα στο γηπεδο τους λογικο δεν ειναι να μη θελουν να δωσουν εισητηρια?
Για τα 500 εισητηρια που λες δεν παιζει ρολο το νουμερο...ανεκαθεν μια ζωη θυμαμαι σκαγαμε τετραπλασιοι και πενταπλασιοι απο τον αριθμο εισητηριων που μας διναν...
Και το ποτιρι ξεχειλισε γι αυτους και κοψαν να δινουν εισητιρια οταν τελευταια φορα που σκασαμε ειμασταν 9.000 ενω μας ειχαν δωσει 2 - 2,5 χιλιαδες απο τι θυμαμε...
Γιατί ρε πουτάνα έδωσες εσύ εισιτήρια για το ματς στην τούμπα για να σου δώσω τώρα?
Δώστε για να δώσουμε άπλα τα πράματα, όλα τα άλλα είναι εντυπώσεις..

Άβαταρ μέλους
tnt10
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Τρί 12 Απρ 2011, 13:58
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από tnt10 » Παρ 24 Φεβ 2017, 17:01

Starks έγραψε:Αρκετά άκυρη η ανακοίνωση κατά τη γνώμη μου, έχουν τα δίκια τους επειδή δεν πήραν αυτοί εισιτήρια, αλλά δεν κατάλαβα κι αυτό με την εγκληματική οργάνωση και τη θηλιά...
Άσε να λέμε εμείς για εγκληματική οργάνωση κτλ, κάτι παραπάνω ξέρουμε για τα του οίκου μας
Μακάρι να βγούμε ψεύτες αλλά..

clandestino4

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από clandestino4 » Παρ 24 Φεβ 2017, 17:12

βασικα τρελε μου ξεφτιλες ειστε

Άβαταρ μέλους
BrigadeAutonome
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Κυρ 17 Απρ 2011, 13:41
Has thanked: 61 times
Been thanked: 77 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από BrigadeAutonome » Παρ 24 Φεβ 2017, 17:26

Βασικά τρελέ μου γαύροι του βορρά είστε, η ξεφτύλα είναι δεύτερη φύση σας.

clandestino4

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από clandestino4 » Σάβ 25 Φεβ 2017, 07:49

μην πιπιλας καραμελες για να δειχθεις σε παρακαλω

πιπιλα καλυτερα την πουτσα του επομενου καναδου η του προηγουμενου μακαρου αλλαξε και αφμ και στο τελος θα υπαρχεις ακομα.και οταν θα ερθει το ματς με τον τουρκο θα ερθουν και καμια 100αρια εναλλακτικοι απο ολο το πανελληνιο για να θαυμασουν τον διαφορετικο λαο της ηρακλαρας

προσωπικα αν με ρωτας επειδη μεγαλωσα κιολας δεν θελω να σου πω οτι ειμαι διαφορετικος επειδη δεν ειμαι.οταν το καταλαβετε κι εσεις θα κανετε το επομενο βημα οπαδικα.μπορει και να ξεκοψετε ποτε δεν ξερεις...

kcp
Δημοσιεύσεις: 172
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 16:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 31 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από kcp » Σάβ 25 Φεβ 2017, 13:28

Βασικα ας σταματησουμε να κραζουμε ολοι απο ενα φορουμ κ ας πουμε τιποτα σοβαρο.η αποψη σωστη η λαθος για τπ αυριανο ντερμπυ ειναι1)σαν κοσμος του ΠΑΟΚ δεν πρεπει να δεχθουμε εισητηριαβπου μας δινουν κατω απο το τραπεζι ψευτοπροεδροι κτλ μην ξεχναμε τα δυσκολα χρονια που εχουμε περασει κ εμεις με βουλινους γουμενους κτλ.αν θελουμε να παμε ας το δοκιμασουμε αλλιως οπως το εχουμε κανει στο παρελθον σε πολυ δυσκολοτερες εδρες αλλα κ με τις γριες σε κατι βολλευ κτλ που αγοραζαμε εισητηρια απο γαλιαζιους κτλ.2)Οι γριες για μενα κανουν λαθοι μεγαλα που στην πορεια θα φανουν εχουν πολιτικοποιηθει παρα πολυ δημιουργουν εναν εχθρο για να συσπηρωσουν κοσμο απο την μια τα καταφςρουν απο την αλλη ομως εχει χαθει κ ενα κομματι λιγο μεγαλυτερων που προσωπικα τους ηξερα.βαζουν προ αυτονομης εποχης κ μετα δλδνσβηνουμε την ιστορια μας κ ξαναγραφουμε αλλη....οποτε μας βολευει βεβαια κ ολο αυτο το θεμα με τα εισητηρια το εχουμε κανει χειροτερο και απο κυπριακο.για να λεμε κ τα σωστα ομως κ εμεις οχι σαν κοσμος αλλα σαν διοικηση κοψαμε μετακινησεις οπως με τον αρη εποχη αλεξοπουλου κτλ που ξταν τεραστιο λαθος που σαν οπαδοι τοτε δεν το τρεξαμε να σταματησει.κ απο την αλλη βαζουμε εποχες 1997 κτλ με μεγαλες καταληψεις σε καυτα σαν μετρο συγκρισεις οι εποχες αλλαξαν κ δεν θα ξαναζησουμε πιστευω ξανα.προσωπικα πιστευ οτι πρωτα ας κανουμε τηνναυτοκριτικη μας να διορθωσουμε τα λαθη μας κ μετα ας κταζουμε τους αλλους κ ας σταματησουμε να βγαζουμε κομπλεξ ..

kcp
Δημοσιεύσεις: 172
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 16:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 31 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από kcp » Σάβ 25 Φεβ 2017, 13:31

Κ αν μιλησουμε για το παιχνιδι ο ΠΑΟΚ αν αποβαλλει το κομπλεξ που εχει σε αυτη την εδρα νομιζω θα παρει ευκολα το παιχνιδι εκτος και αν καποιοι αλλοι εχουν αλλη γνωμη κ δεν μιλαω για διαιτητικα......

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 58 επισκέπτες