ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
vrwmiko_mualo
Δημοσιεύσεις: 2171
Εγγραφή: Σάβ 26 Μαρ 2011, 21:49
Has thanked: 13 times
Been thanked: 32 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από vrwmiko_mualo » Τρί 21 Απρ 2015, 02:12

Olo uposxeseis !!!
Τησ ανωμαλιας παντου...!!! Αμην .

arnaoutelhs13
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ 2011, 18:07
Τοποθεσία: παντου !
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arnaoutelhs13 » Τρί 21 Απρ 2015, 08:26

respect1926 έγραψε:αφου η αθηνα ρε τενεκε δεν ειναι μονο ενα τετραγωνο εσυ γιατι μαζευτηκες στη λεωφορο (και οχι σ ενα απο τα υπολοιπα 4318328139712 τετραγωνα της πρασινης αθηνας) και απο και πηγες να κανεις κινηση (μονοι σας τα λεγατε τοτε) για να πεις οτι σε κοψανεοι τσεοι;; οτι τι περιμενες ας πουμε; θα σου πω εγω γιατι:

γιατι εισαι βαζελος καραλεζαντας του κερατα

ησουν, εισαι και θα εισαι.. στο λεει ολη η χωρα παιδι της 13.. ξυπνα
αντε καλοχωνευτη η πουτσα γιατι το παιζεις υπερανω αλλα μια χαρα σε πειραξε βλεπω
ρε φαντασματα βλεπεις? ησουν καπου για να ερθω? τι μου λες? εκτος απο κατι μεμονωμενους-τουριστες(πρωτη φορα πρεπει να εβλεπταν αθηνα)-μπαοκτζηδες που αλλου ησουν? μου λες εμμεσα πως εσεις ησασταν στην αθηνα ξερω γω κ αραζατε κι εμεις πηγαμε να κανουνε κινηση εκ του ασφαλους απο λεωφ..αν βρηκες τιποτα καραμελες στο ντουλαπακι του σιροκο φτυστες ναρκωτικα ειναι
η πραγματικοτητα ειναι μια ψευδαισθηση που οφειλεται στην ελλειψη αλκοολ !

tentwmenos
Δημοσιεύσεις: 283
Εγγραφή: Τετ 01 Αύγ 2012, 03:15
Has thanked: 145 times
Been thanked: 14 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από tentwmenos » Τρί 21 Απρ 2015, 13:08

re mpaokia yparxete re malakes,se kati,kapou,estw...noumera anakalupsate xtes kainourgio athlima me ta lefta toy alvanou k mou to paizetai k koniordoi...???
re pate kala gelaei to syban re malakes...
alla ti lew edw perisi ston teliko kruvomastan sthn athina mhn mas isopedosoun oi ordes twn zbaok pou kanane ta agalmata sto oaka...
re mpaokia gelame me thn trellllllllla sas...
why so serious???

Άβαταρ μέλους
erxomaste
Δημοσιεύσεις: 480
Εγγραφή: Τετ 27 Αύγ 2014, 02:37
Has thanked: 27 times
Been thanked: 20 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από erxomaste » Τρί 21 Απρ 2015, 13:24

arnaoutelhs13 έγραψε:
respect1926 έγραψε:αφου η αθηνα ρε τενεκε δεν ειναι μονο ενα τετραγωνο εσυ γιατι μαζευτηκες στη λεωφορο (και οχι σ ενα απο τα υπολοιπα 4318328139712 τετραγωνα της πρασινης αθηνας) και απο και πηγες να κανεις κινηση (μονοι σας τα λεγατε τοτε) για να πεις οτι σε κοψανεοι τσεοι;; οτι τι περιμενες ας πουμε; θα σου πω εγω γιατι:

γιατι εισαι βαζελος καραλεζαντας του κερατα

ησουν, εισαι και θα εισαι.. στο λεει ολη η χωρα παιδι της 13.. ξυπνα
αντε καλοχωνευτη η πουτσα γιατι το παιζεις υπερανω αλλα μια χαρα σε πειραξε βλεπω
ρε φαντασματα βλεπεις? ησουν καπου για να ερθω? τι μου λες? εκτος απο κατι μεμονωμενους-τουριστες(πρωτη φορα πρεπει να εβλεπταν αθηνα)-μπαοκτζηδες που αλλου ησουν? μου λες εμμεσα πως εσεις ησασταν στην αθηνα ξερω γω κ αραζατε κι εμεις πηγαμε να κανουνε κινηση εκ του ασφαλους απο λεωφ..αν βρηκες τιποτα καραμελες στο ντουλαπακι του σιροκο φτυστες ναρκωτικα ειναι
ti tsites varas esu teleutaia?? ti sou sumvainei??

:ti leei

eastender
Δημοσιεύσεις: 2082
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 10:40
Has thanked: 21 times
Been thanked: 62 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από eastender » Τρί 21 Απρ 2015, 13:35

προσωπικα ο τελικος περσι αποτελει μια απο τις μεγαλυτερες ηττες σου σαν λαο...τα φαντασματα του mall...κανενας μονος του και 3 ωρες!!!!!!!!! πριν το παιχνιδι να μπαινεις στις εξεδρες μονο εσυ...δεν μιλαω για τα παλλικαρακια που τα ειχε πιασει η βαρυχειμωνια στο mall και το μπουφαν εκλεινε μεχρι το μετωπο...ασε τη μουγγαμαρα μηπως και βγει καμια περιεργη προφορα..τουλαχιστον τα αρειανα κυκλοφορουσαν παντου και ειχε κιτρινισει ο τοπος φαγαν πολλες ψυρριστικες βεβαια σε ολη τη πολη αλλα τους εβλεπες παντου

το καλυτερο χθες ηταν με τα αυτους που τα ειχαν με τον καλμαζιδη που εβγαζε τον λιμπερο συνεχεια...και ο αντρεου με εμφανιση μπουζουκτσιδικου δεκαετιας 80 να ετοιμαζεται να ανοιξει προγραμμα πριν τον γερολυματο και την αντζελα.

Άβαταρ μέλους
respect1926
Δημοσιεύσεις: 2727
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 15:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 4 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από respect1926 » Τρί 21 Απρ 2015, 13:42

arnaoutelis
ασε τα εμμεσα και τα πεναλτι.. λεω αυτα ακριβως που διαβαζεις.. τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο..
tentwmenos
ουτε οτι κρυβεστε εγραψα, ουτε ορδες, ουτε πορδες

μαλλον σας τεντωσατε και σας πειραξε αρκετα η χτεσινη βουλγαρκη ψωλη και καθεστε και αναλυετε αλλα (και εγω ο χαζος απανταω)
αντε χαλαρωστε να μαστε και ον τοπικ γιατι ο φιλος μου ο νο πασαραν ο λατρης του βολλευ χαλιεται και θελει να αναλυσουμε τους τελικους.. βεβαια οκ εγω ειμαι ασχετος απο βολλευ, χτες το ανακαλυψα, αλλα θα κανω σκονακια, θα ψαχτω, να σταθω αξιοπρεπως
ΤΖΙΜΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ

arnaoutelhs13
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ 2011, 18:07
Τοποθεσία: παντου !
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arnaoutelhs13 » Τρί 21 Απρ 2015, 14:22

erxomaste έγραψε:
arnaoutelhs13 έγραψε:
respect1926 έγραψε:αφου η αθηνα ρε τενεκε δεν ειναι μονο ενα τετραγωνο εσυ γιατι μαζευτηκες στη λεωφορο (και οχι σ ενα απο τα υπολοιπα 4318328139712 τετραγωνα της πρασινης αθηνας) και απο και πηγες να κανεις κινηση (μονοι σας τα λεγατε τοτε) για να πεις οτι σε κοψανεοι τσεοι;; οτι τι περιμενες ας πουμε; θα σου πω εγω γιατι:

γιατι εισαι βαζελος καραλεζαντας του κερατα

ησουν, εισαι και θα εισαι.. στο λεει ολη η χωρα παιδι της 13.. ξυπνα
αντε καλοχωνευτη η πουτσα γιατι το παιζεις υπερανω αλλα μια χαρα σε πειραξε βλεπω
ρε φαντασματα βλεπεις? ησουν καπου για να ερθω? τι μου λες? εκτος απο κατι μεμονωμενους-τουριστες(πρωτη φορα πρεπει να εβλεπταν αθηνα)-μπαοκτζηδες που αλλου ησουν? μου λες εμμεσα πως εσεις ησασταν στην αθηνα ξερω γω κ αραζατε κι εμεις πηγαμε να κανουνε κινηση εκ του ασφαλους απο λεωφ..αν βρηκες τιποτα καραμελες στο ντουλαπακι του σιροκο φτυστες ναρκωτικα ειναι
ti tsites varas esu teleutaia?? ti sou sumvainei??

:ti leei
ειχα κανει μια αποτοξινωση κανα δυο βδομαδες μπηκα ειδα τα παοκια να ειναι οι αρχιχουλιγκανς οι οποιοι δεν βλεπουν κανεναν στο διαβα τους με τον πυρινο τους κοσμο και μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι.ποιος παοκ γαμω τον θεο μου ?σε λιγο θα μας πουνε οτι κρυβομασταν στην αθηνα εκεινο το 3ημερο ελεος :ti leei ενταξει με εσας τουφες-μακεδονοφαπες χαρντκορ μανκι τουρμπο και λοιπους σας εχω συνηθισει αλλα αυτοι τα ισωπεδωσαν ολα μεσα σε λιγες μερες.εσεις το χτισατε αυτο σε 1 χρονο και ! δεν ξερω αν με καταλαβαινεις..κατι παιζει με τα κοτοπουλα
η πραγματικοτητα ειναι μια ψευδαισθηση που οφειλεται στην ελλειψη αλκοολ !

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 21 Απρ 2015, 15:11

respect1926 έγραψε:arnaoutelis
ασε τα εμμεσα και τα πεναλτι.. λεω αυτα ακριβως που διαβαζεις.. τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο..
tentwmenos
ουτε οτι κρυβεστε εγραψα, ουτε ορδες, ουτε πορδες

μαλλον σας τεντωσατε και σας πειραξε αρκετα η χτεσινη βουλγαρκη ψωλη και καθεστε και αναλυετε αλλα (και εγω ο χαζος απανταω)
αντε χαλαρωστε να μαστε και ον τοπικ γιατι ο φιλος μου ο νο πασαραν ο λατρης του βολλευ χαλιεται και θελει να αναλυσουμε τους τελικους.. βεβαια οκ εγω ειμαι ασχετος απο βολλευ, χτες το ανακαλυψα, αλλα θα κανω σκονακια, θα ψαχτω, να σταθω αξιοπρεπως
Ε μα ρε since το κανατε πατιναδες εδω μεσα. Και να πεις οτι δεν αξιζανε τα μεταξυ σας ματσακια να πω παει στο διαολο για τον τελικο της λαμιας εεεεε συγνωμη της αθηνας ενταξει λιγο πολυ ολοι εχουμε μια σφαιρικη αποψη μιας καιλιγο πολυ τις βολτες μας τις καναμε και οι 3 να σας βρουμε. Παντως στα καθαρα αγωνιστικα μια βασικη 6αδα εχεις και αυτο θα σου στοιχισει. Προβλεπω 3-1 υπερ μας
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
respect1926
Δημοσιεύσεις: 2727
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 15:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 4 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από respect1926 » Τρί 21 Απρ 2015, 15:50

2 θεματα εχω

1. να μη σπασετε την εδρα οπως μας εκανε ο βαζελος γιατι τοτε δε γυρναει παλι πιστευω
2. αν παει στα 5 ματς (που το βλεπω πολυ πιθανο) οι δικοι μας και λογω μ.ο. ηλικιας κλπ θα κλαταρουν οποτε το φοβαμαι..

γι αυτο παμε δυνατα για 3-1 ΥΠΕΡ ΜΑΣ να τελειωνουμε :lol:
ΤΖΙΜΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΒΟΛΛΕΥ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 21 Απρ 2015, 16:19

respect1926 έγραψε:2 θεματα εχω

1. να μη σπασετε την εδρα οπως μας εκανε ο βαζελος γιατι τοτε δε γυρναει παλι πιστευω
2. αν παει στα 5 ματς (που το βλεπω πολυ πιθανο) οι δικοι μας και λογω μ.ο. ηλικιας κλπ θα κλαταρουν οποτε το φοβαμαι..

γι αυτο παμε δυνατα για 3-1 ΥΠΕΡ ΜΑΣ να τελειωνουμε :lol:
Κατσετε ρε με την πρωτη φορα θελετε και κουπα? Κυπελλακι και μια χαρα εισσαστε
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 244 επισκέπτες