ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Ήρθαμε για να μείνουμε
virgilio10
Δημοσιεύσεις: 936
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 22:25
Has thanked: 213 times
Been thanked: 1 time

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από virgilio10 » Παρ 28 Αύγ 2015, 15:49

Άσπρη είναι η αρία φυλή
η σιωπή
τα λευκά κελιά
το ψύχος
το χιόνι
οι άσπρες μπλούζες των γιατρών
τα νεκροσέντονα
η ηρωίνη
οι σελίδες του κούρβα.
Αυτά λίγο πρόχειρα
για την αποκατάσταση του μαύρου.

Κατερίνα Γώγου

:xa

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από curvagreek » Πέμ 10 Σεπ 2015, 19:17

Τι κάνετε ρε μάγκες; Πως πηγε το φόρουμ τις μέρες που ελειπα; Η κίνηση έπεσε πολύ βλέπω, τα ποστ παραμένουν υβριστικά τα περισσότερα κτλ κτλ.

Το φόρουμ θέλει μια νεα πνοή ή λουκέτο. Να κρατάω το curva και να φυτοζωεί δε το θέλω. Προτιμώ να το κλείσω. Ακούω γνώμες....μόνο σοβαρές
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

Άβαταρ μέλους
bongo
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:53
Has thanked: 216 times
Been thanked: 259 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από bongo » Πέμ 10 Σεπ 2015, 20:34

Ταπεινή γνώμη...
Η κίνηση τώρα είναι χαμηλή και λόγω έλλειψης αγώνων καθώς κι ενδιαφέροντος περί των αθλητικών δρώμενων. Δεν θεωρώ δλδ ότι είναι θέμα του φόρουμ,αλλά της γενικότερης κατάστασης. Βάλε τα σκάνδαλα και τη διαπλοκή, βάλε και την κρίση που μας τρώει συνεχώς το νου, λογικό είναι κάπου να απομακρυνθείς ή να μην ασχολείσαι τόσο συχνά με το φόρουμ.

Προσωπικά μιλώντας...και μόνο για την ύπαρξη ορισμένων θεμάτων (όχι απαραίτητα αγωνιστικών/οπαδικών) αξίζει να συνεχίσει να υπάρχει. Πχ υπάρχει ενημέρωση κοινωνικοπολιτική κι ανταλλαγή απόψεων/γνώσεων οι οποίες είναι χρήσιμες και εντέλει ωφέλιμες - όπως το θέμα για τους πρόσφυγες ή άλλες κοινωποιήσεις για δράσεις αλληλεγγύης σε συνανθρώπους και συνοπαδούς.
Θα μου πεις, είναι οπαδικό το φόρουμ και όποιος πραγματικά θέλει μπορεί να ενημερώνεται κι από αλλού για τέτοια πράματα. Ισχύει..εμένα πάντως μου αρέσει που η κατάσταση εδώ μέσα έχει μεν οπαδικό επίκεντρο αλλά είναι πολυδιάστατη και σίγουρα πολύφωνη και οπαδικά πολύχρωμη.

Βέβαια δεν ξέρω τι κόστος οικονομικό/χρονικό/προσωπικό έχει η λειτουργία και η συντήρησή του, οπότε το ζύγι για σας που το τρέχετε μπορεί να γέρνει αρνητικά ούτως ή αλλιώς.
γι'αυτό που δεν καταλαβαίνουνε οι άλλοι

ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 23:49
Τοποθεσία: SFAKIA
Has thanked: 213 times
Been thanked: 21 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ » Πέμ 10 Σεπ 2015, 21:21

ανοιξε τις εγγραφες ρε κουρβα να μπει κοσμος.
Κρητη-Πειραιας-Ολυμπιακος

Άβαταρ μέλους
Toufas
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 23:46
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από Toufas » Πέμ 10 Σεπ 2015, 23:19

εμενα παντως το φορουμ με χει κανει πιο δημιουργικο ανθρωπο και με χει εξελιξει καλλιτεχνικα.εσεις ομως εχετε το ναιφ και το γουοτερμελον.

σφακιανε αν ανοιξει τις εγγραφες θα γεμισουμε τρολ.πραγμα που εμενα δεν με χαλλλλλαει αλλα νταξει.
KAI TREMOYNE MOLIS SE DOUN! MAOUNES KAI TRIFILIA!
O TSAKNANTI SE DIDAKSE TEXNH KAI KOLPA XILIA!

glock
Δημοσιεύσεις: 1601
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2013, 01:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 35 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από glock » Πέμ 10 Σεπ 2015, 23:20

curvagreek έγραψε:Τι κάνετε ρε μάγκες; Πως πηγε το φόρουμ τις μέρες που ελειπα; Η κίνηση έπεσε πολύ βλέπω, τα ποστ παραμένουν υβριστικά τα περισσότερα κτλ κτλ.

Το φόρουμ θέλει μια νεα πνοή ή λουκέτο. Να κρατάω το curva και να φυτοζωεί δε το θέλω. Προτιμώ να το κλείσω. Ακούω γνώμες....μόνο σοβαρές
phpBB [video]


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Toufas
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 23:46
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από Toufas » Πέμ 10 Σεπ 2015, 23:23

giati glock toso kathetos?
KAI TREMOYNE MOLIS SE DOUN! MAOUNES KAI TRIFILIA!
O TSAKNANTI SE DIDAKSE TEXNH KAI KOLPA XILIA!

glock
Δημοσιεύσεις: 1601
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2013, 01:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 35 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από glock » Παρ 11 Σεπ 2015, 14:05

Θέλει και ρώτημα; Ούτε να μπουν να πουν γνώμη δεν έχουν όρεξη τα παιδιά. Κλασσικά οι κλωτσοπατινάδες και τα υπόλοιπα συνεχίζουν ακάθεκτα.

Μη φοβάσαι, τον rodort1 θα τον πετύχεις και σε άλλο ιντερνετικό στέκι! Δεν σου γλυτώνει!

glock
Δημοσιεύσεις: 1601
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2013, 01:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 35 times

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από glock » Παρ 11 Σεπ 2015, 17:47

Προκαταβολικά

Επειδή δεν βλέπω να έχω πολύ διάρκεια ιντερνετικά εδώ μέσα, από την στιγμή που θα μπει ο curvas που δεν ξέρω πότε θα γίνει αυτό, και ξαφνικά θα φάω ban οφείλω να ευχαριστήσω όλα τα αλάνια εδώ μέσα που ξηγήθηκαν ωραία:
-όσους ασχοληθήκαμε με το περιοδικό, όσο υπήρχε περιοδικό: gregoryg4, Starks, curvagreek και κάποιοι άλλοι, o Irla παράδειγμα που δυστυχώς κάποια στιγμή μπήκε στο χορό που έστησαν οι ιντερνετικοί μπάτσοι-ιντερνετικά αποβλήτα-βρομίλοι!
-αλλά ευχαριστώ και τύπους που ήταν εντάξει και συνεργάστηκαν και βοήθησαν την όλη προσπάθεια που είχαμε ξεκινήσει τότε και είχαν ξηγηθεί καλά και σε άλλα θέματα που δεν χρειάζεται να λέμε: οι προηγούμενοι, Pacio, sadekg4, enwsis (μεγάλη διαχρονική δύναμη όλων των forum αυτού του είδους), ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ, τα αλάνια της Παναχαϊκής, Koproskylo, Toufas, peristeri acab, tzepeto pas, ilisia-thrash, country boy, Panathinaikos13, και πολλοί άλλοι που δυστυχώς θα ξεχάσω κάποιους αλλά να με συγχωρέσουν.

Ιδιαίτερα ευχαριστώ τον curva και κάποιους από τους προηγούμενους που με είχαν υποστηρίξει σε μια άδικη και πούστικη επίθεση που είχα δεχθεί παλαιότερα και αργότερα σε όσους ήξεραν και δεν μίλησαν, και άφησαν μαλάκες σαν τον baader3, τον rodort1, των BrigatteAytonome και κάτι άλλα πουστράκια να ψάχνουν τι ομάδα είμαι, και έχω να πω ότι ήταν πολλοί (όλοι οι παραπάνω και κάποιοι ακόμα)!

Προσπάθησα να κάνουμε και κάτι άλλο πιο καλό μετά το περιοδικό αλλά δυστυχώς δεν βρήκα ανταπόκριση!

Θα τα πούμε στο μέλλον!

Όσο θα είμαι εδώ μέσα πάντως αυτό το βιολί θα ακολουθώ, μπινελίκι και τρολάρισμα γιατί έτσι αξίζει σε ένα forum με τόσους μαλάκες!

indiscipline
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Πέμ 20 Φεβ 2014, 20:51

Re: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΛΠ

Δημοσίευση από indiscipline » Παρ 11 Σεπ 2015, 19:55

curvagreek έγραψε:Τι κάνετε ρε μάγκες; Πως πηγε το φόρουμ τις μέρες που ελειπα; Η κίνηση έπεσε πολύ βλέπω, τα ποστ παραμένουν υβριστικά τα περισσότερα κτλ κτλ.

Το φόρουμ θέλει μια νεα πνοή ή λουκέτο. Να κρατάω το curva και να φυτοζωεί δε το θέλω. Προτιμώ να το κλείσω. Ακούω γνώμες....μόνο σοβαρές
δεν εχει καποιο νοημα
ειδικα στο παναθηναικος, αρης, αελ, ηρακλης και μερικα ακομα τοπικ υπαρχουν 10 σελιδες ασχετα αντεγκλησεις κοντρες βρισιες κα σχετικα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 162 επισκέπτες