ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Δημοσίευση από curvagreek » Δευ 18 Μαρ 2019, 19:47

η φώτο του αγώνα :lol:

Εικόνα
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

Άβαταρ μέλους
foutre
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 01:01
Has thanked: 142 times
Been thanked: 124 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Δημοσίευση από foutre » Δευ 18 Μαρ 2019, 20:37

Αντι να κοιταξετε τα του οικου σας που εχετε φερει το συλλογο σας στα ταρταρα, σας φταιει ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.. Γι αυτο ειστε εκει που ειστε ρε κομπλεξαρες.. Αυτο σας αξιζει και αυτο βιωνετε.. Σας σιχαθηκαν μεχρι και οι δικοι σας πλεον..Δε φτανει που μεχρι κ ο χοντρος ψηφισε περυσι υπερ σας για να αλλαξει ο νομος(καταντια να σε λυπαται ο εχθρος) και να μεινετε κατηγορια παλι εμεις φταιμε.. Αυτη ειναι η αγαπη σας για την ομαδα.. Ολη τη χρονια οι "εμεις θα σε κρατησουμε παναθηναικε" πανε 3000 στο γηπεδο.. Σε ενα αγωνα μαζευτηκαν πανω απο 20000 και στερησαν απο την ομαδα τους το δικαιωμα να διεκδικησει κατι καλυτερο.. Και βγαινουν μετα και τους φταιει ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ..Το βαρελι δεν εχει πατο.. :etsi
''ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΔΩΣ' ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ''

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Δημοσίευση από arsett » Δευ 18 Μαρ 2019, 21:00

Το θέμα είναι πως εμείς πληρώνουμε τις πράξεις μας (και καλώς).
Εσείς;
Φέτος με την Παναχαϊκη τι παίχτηκε;
Ποια ομάδα κλείσατε στα αποδυτήρια και τους προπυλακιζατε; Και τυχαίως έπαψαν να γράφουν οι κάμερες;
Εκεί την πέσατε σε οπαδούς ή σε παίκτες;
Για την παράγκα και τη Ριζουπολη πως τιμωρήθηκατε εσεις; Με 14 πρωταθλήματα.
Για την εγκληματική οργάνωση μετά; Με άλλα 7 πρωταθληματα.
Αυτή είναι η διαφορά μας γαυρακια. Εμας μας αφαιρούν βαθμούς εσάς σας χαρίζουν πρωταθλήματα. Εμείς κράζουμε για τα χθεσινά εσείς είστε υπερήφανοι για την Ριζουπολη.

Α ναι ξέχασα. Μας άφησαν στην Α Εθνική. Τι μεγαλοψυχοι!

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Δημοσίευση από Telis » Δευ 18 Μαρ 2019, 21:07

GIA AFTO THA SAS VIAZOUME.KAI THA VLEPEIS TH RIZOUPOLH STON YPNO SAS

SKOUZETE GIA TH RIZOUPOLH SAN POUTANES KAI EPREPE NA FYGETE KAI TORA LETE TA ANTITHETA.MIA ZOH ROUFIANOI

STO MPAKSET KSEXNATE POU EKKENONOUN TO SEF GIA PLAKA KAI STO OAKA OLA KALA.POU O MELITZANAS EPAIRNE THN OMADA KAI EFEYGE.MILATE KIOLAS

GIA AFTO ANTIO STA TOPIKA PANTOU

Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Δημοσίευση από arsett » Δευ 18 Μαρ 2019, 21:14

Άμα φεύγαμε θα το χάναμε στα χαρτιά. Γιατί το παρακράτος σου τα είχε σχεδιάσει όλα στην εντέλεια. Στο μπάσκετ είτε το εκκενωσουν είτε όχι εγώ θα μείνω να σε γαμησω με ή χωρίς οπαδούς. Δε θα φύγω. Και με προπυλακισμους στο Σεφ φέτος στη Φυσουνα άμα είμαι χειρότερος θα παραδεχτώ την ήττα μου.

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Αποδεικνύει τα μόνα ζυγά δικά μας και τη λιμανισια νοοτροπία που θα κουβαλάτε μια ζωή.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 18 Μαρ 2019, 21:15

gate13uberalles έγραψε: Δευ 18 Μαρ 2019, 19:17 Ρε μαλακές δεν λέμε ότι δεν βγήκατε για να μην γυρίσει το παιχνίδι...αλλά γιατί η τιμωρία αν δεν ξαναβγείς και δεν τελειώσει το ματς είναι πολύ μεγαλύτερη...και εμείς προπερσυ στο σεφ μπορούσαμε να κάτσουμε στα αποδυτήρια αλλά βγήκαμε να τελειώσει..κατά τα άλλα τραγικά όσα έγιναν χθες απλά δεν αξίζει να ασχολισε με οτιδήποτε κυβερνά η σάπιλα και η δυσωδία σε όλους τους τομείς
Καλα εε μαλακα τωρα κι εσυ κοτζαμ αντρας πιστευεις οτι δεν θελανε να βγουνε για να τιμωρηθεις παραπανω;
και πες οτι το ηθελαν ετσι..γιατι δεν το εκαναν στο 5ο λεπτο να γκλυτωσουν και την ταλαιπωρια;
Σοβαρα ρε φιλε; αυτοι ρε μαλακα παιζει να κανουνε κουμπαρια στο τελος, γαμησε με τωρα δηλαδη
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος no passaran την Δευ 18 Μαρ 2019, 21:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 18 Μαρ 2019, 21:19

respect1926 έγραψε: Δευ 18 Μαρ 2019, 19:04
no passaran έγραψε: Δευ 18 Μαρ 2019, 17:40 Να μου πεις για το περσινό ματς της τουμπας να πω οτι, ναι! Δεν ηθελαν να βγουν γιατι θα τρωγαμε 3 στο χαβαλε.
γι αυτο σε παω διαχρονικα..
πες και στους συνοπαδους σου και σε κατι αλλους δυο λογια και για φετος να μη ξεφτιλιζονται με ορους "πρωταθλημα συριζα, πρωταθλημα πρεσπων, πρωταθλημα βολβης, πρωταθλημα καστοριας" η δε ξερω και γω ποιας λιμνης θελετε, να σε παραδεχτω
Που σαι ρε φιλαρακι εσυ; καιρο εχουμε να πουμε κανα χουγιαμα 😀😀😀
Κοιτα φιλε, προσπαθω να τα βλεπω αντικειμενικά τα πραγματα, οσο μπορω δηλαδη. Οπως ελεγα καποτε τα κακως μας κειμενα, ετσι ελεγα και των αλλων. Αυτο βεβαια καποιους τους ενοχλουσε και αρχισε ενα γαιτανακι απο μερικους που αργοτερα αποδειχθηκε ποσο δικιο ειχα.
Οποιος θυμαται, ξερει και τι εννοω. Τωρα το να πω σε δικους μου το οτιδηποτε, ποιος ειμαι εγω ρε φιλε;
Ο καθε ενας οπως αντιλαμβανεται τα πραγματα. Εγω προσπαθω ας πουμε να μην ξεχναω την καταγωγη μου και την ταξικη μου τοποθετηση οταν μιλαω για την ομαδα μου, χωρις αυτο να σημαινει πως οταν δεν ελεγχα τα νευρα μου δεν ελεγα ακομα και καμια μαλακια που μπορει να μην την πιστευα.
Υγεια να χεις φιλε, να χαρεις το δικαιο πρωταθλημα που θα πάρεις γιατι σε βλεπω παλι να πανηγυριζεις μαζι με τον εγγονα σου
Υ.Γ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΕΝΑΛΝΤΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ! :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος no passaran την Δευ 18 Μαρ 2019, 21:28, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Δημοσίευση από Telis » Δευ 18 Μαρ 2019, 21:20

arsett έγραψε: Δευ 18 Μαρ 2019, 21:14 Άμα φεύγαμε θα το χάναμε στα χαρτιά. Γιατί το παρακράτος σου τα είχε σχεδιάσει όλα στην εντέλεια. Στο μπάσκετ είτε το εκκενωσουν είτε όχι εγώ θα μείνω να σε γαμησω με ή χωρίς οπαδούς. Δε θα φύγω. Και με προπυλακισμους στο Σεφ φέτος στη Φυσουνα άμα είμαι χειρότερος θα παραδεχτώ την ήττα μου.

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Αποδεικνύει τα μόνα ζυγά δικά μας και τη λιμανισια νοοτροπία που θα κουβαλάτε μια ζωή.
GAMAS POLU STO MPASKET.ME TO PARAKRATOS TON MAMRA KAI TOUS ROUFIANOUS

GIA AFTO SE AFANHSA PANTOU.POU GAMAS ESY ME OPADOUS H XORIS.KAI STHN EYROPH SE EXO POYTANA

Άβαταρ μέλους
foutre
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 01:01
Has thanked: 142 times
Been thanked: 124 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Δημοσίευση από foutre » Δευ 18 Μαρ 2019, 21:40

Εκει τη Ριζουπολη.. Παλι τα ιδια να λεμε.. Πες μου τοτε τι παραπανω εγινε στη Ριζουπολη απο ο, τι γινοταν συνηθως σε αγωνες του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ στην τουμπα, στη λεωφορο η στη φιλαδελφεια.. Τιποτα παραπανω.. Το ιδιο κλιμα τρομοκρατιας που επικρατουσε κ σε αλλα γηπεδα. Τοτε και οι νομοι ηταν διαφορετικοι οποτε ολους τους επαιρνε να κανουν μια μαλακια παραπανω.. Εσεις προφανως στο κλιμα τρομοκρατιας κανατε κακακια.. Πες μου επισης εναν τραυματια που ειχε η αποστολη σου στη Ριζουπολη γτ εγω μπορω να σου θυμισω καρεκλες στον Λουτσιανο στη λεωφορο καρεκλα σε δικο σας (βοκολος) τρυπα στο μαγουλο του γεωργιου και πολλα αλλα..
Εσεις οι ιδιοι κυνηγουσατε μεχρι και τον Βαζεχα μετα ρε μαλακες.. Εσεις κρεμουσατε πανο "κοτες και φταιχτες διοικηση και παιχτες" εσεις πετουσατε πισω φανελα παιχτη σας(νικοπολιδης) σε φιλικο καλοκαιριου.. Μετα ομως απο καποια χρονια αλλαζουμε το τροπαριο για να κρυψουμε το ξεφτιλικι..
Κλασσικη βαζελικη προπαγανδα.. Το προσπαθησες κι εσυ βεβαια αλλα δε σου εκατσε το 2010 γτ σε καρφωσε ο αγγλος εραστης σωστα;;
Πειτε ο, τι μαλακια γουσταρετε ΠΑΛΙ για να εξισωσετε καταστασεις.. Λογικο να σε ποναει η Ριζουπολη εκει μπηκε η υπογραφη της αλλοιωσης του dna σου.. Εκει ακριβως..
Η ιστορια εγραψε περυσι οτι Μεχρι κ ο εχθρος σου σε λυπηθηκε.. Πηρες δανεικους απο τον ρωσο(εκει δεν τρεχει καστανο ετσι;; περηφανα παναθηναικα) και για ακομη μια φορα χαντακωσες την ιδια σου την ομαδα χωρις λογο..Εκτος κ αν ζηλεψατε απο τα χανουμια κ θελετε να δωσετε την παε τσαμπα στον τρακη.
Κατα τα αλλα.. "εμεις θα σε κρατησουμε παναθηναικε" :mpros
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος foutre την Δευ 18 Μαρ 2019, 22:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
''ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΔΩΣ' ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ''

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 17/3/2019

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Δευ 18 Μαρ 2019, 21:47

Κάθε τέλος μια αρχή....
Καλύτερα να φτάσουμε στο πάτο μας ώστε να ξαναγενηθουμε και οπαδικα και αγωνιστικα...
Και επειδή το μέγεθος του συλλόγου είναι τεράστιο και όσο και να θέλει η πουτανα οικογένεια να μας αφανίσει με φανερούς και κρυφούς συμμάχους δεν θα τους γίνει το χατηρι....

Υγ. Τύμμα τύμματι τίσαι....

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 141 επισκέπτες